To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Czy ktos posiada taki telefon ;) ?

djmisiex - Wto Gru 07, 2010 16:33
Temat postu: Czy ktos posiada taki telefon ;) ?
Witam!

Szukam kogos , kto uzywal badz uzywa telefonu stacjonarnego bezprzewodowego marki maxcom model bravo 2. Szukam telefonu na prezent dla starszych rodzicow tak wiec zalezy mi na duzych przyciskach , prostej obsludze i by nie byl cichy. W sklepie uslyszalem rozne opinie na temat telefonu raz dobre raz zle , na forach i roznych stronach wszedzie 0 opinii, na allegro niby ktos tam go kupuje ale szukam kogos kto ma taki telefon i czy moze cos o nim powiedziec ?


Z drugiej strony moze ktos by inny telefon doradzil albo powiedzial co nieco na temat telefonow maxcom? Ma to byc prezent swiateczny dlatego tez nie chcialbym kupowac zadnej tandety:)

Licze na cenne odpowiedzi i rady , pozdrawiam :)

ziomiwan - Wto Gru 07, 2010 19:37

Jeśli dobrze się orientuję, to maxcom specjalizują się w sprzęcie dla starszych osób.
Z opinii na temat ich telefonów wywnioskować mogę, że jest to dobry sprzęt i idealnie sprawia się w rękach starszych ludzi.
Tak więc myślę, że i ten stacjonarny będzie w porządku.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group