To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Za dużo telefonów na jednej lini.

Bambek - Pon Lis 29, 2010 15:57
Temat postu: Za dużo telefonów na jednej lini.
Witam. Chciałbym założyć internet w netii. Dzwonią do mnie co miesiąc i się pytaj czy chce internet u nich ja mowie ze chciałbym i mówię im że wcześniej jak dzwonili z TP mówili że nie da się podłączyć bo za dużo telefonów na jednej linii. Potem, oddzwaniają i mówi : Przepraszamy ale nie da się podłączyć internetu ponieważ za dużo jest telefonów na jednej linii" i cały czas mi tak pierdziela. Jak to możliwe ? Da się coś zrobić żeby mieć ten internet? Mam kurde więcej zapłacić zapłacić tp?

Dzięki :)

darkgee - Pon Lis 29, 2010 16:48

Zajęte są wszystkie sloty, więc telefonu/internetu nie podłączysz. Po prostu nie ma technicznej możliwości. Musisz zadzwonić do TP i spytać się o inne możliwości, ale raczej nie będzie to tanie.
Quest-GSM - Śro Gru 01, 2010 10:35

Zgadzam się z powyższa opinią. A jeśli można wiedziec to ile macie telefonów na jednej linii? Bo u nas było coś takiego,że można przyłaczyc dodatkową linię,a płacisz tylko za jej utrzymanie. Dowiedz sie tego w punkcie TP.
Bambek - Śro Gru 01, 2010 21:54

Nie wiem nie jestem stanie ci powiedzieć ile jest telefonów na jednej lini. Mój kolega z jednej wsi miał internet mój sąsiad ma internet z tp i nic mu nie powiedzieli że ma dużo telefonów na sieci. Może dlatego że ja miałem później zakładany telefon. Mieli rok temu robić jakaś skrzynkę i dotąd nie zrobili...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group