To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefondo 600zł

mateuszhiszpan - Nie Lis 28, 2010 11:03
Temat postu: Telefondo 600zł
Witam,
Szukam jakiegoś telefonu w cenie około 600zł, może być jedynie w stanie nowym, posiadać co najmniej 5mpx i żeby miał jakieś ciekawe bajery :P Narazie wypatrzyłem sobie SE w995i.
Co mi doradzacie ?

darkgee - Nie Lis 28, 2010 15:29

Telefonów z aparatem min. 5MPix i różnymi bajerami jest całe mnóstwo. Podaj jakieś konkretne cechym bo inaczej ci mogę wysłać 100 różnych modeli.
mateuszhiszpan - Nie Lis 28, 2010 18:22

Nie może być awaryjny i musi być rozpracowany od strony muzycznej
darkgee - Nie Lis 28, 2010 21:38

mateuszhiszpan napisał/a:
rozpracowany od strony muzycznej

Co przez to rozumiesz? Wejście na normalne słuchawki? Wygodny w obsłudze? Dedykowane klawisze muzyczne?

I może sprecyzuje bardziej jeszcze co byś chciał mieć w takim telefonie. Dotykowy czy nie? Z WiFi czy bez? Z systemem operacyjnym? Do czego ma służyć? Czy ma mieć mocny głośnik? Opisz nam jaki chcesz telefon, a my coś znajdziemy coś co potrzebujesz, albo z jakimiś delikatnymi kompromisami.

mateuszhiszpan - Pon Lis 29, 2010 06:52

Nie może być dotykowy, WiFi mile widziane, niekoniecznie z systemem operacyjnym, mocny głośnik może być, ale bardziej mi zależy na głośniku który będzie wyraźnie grał, a nie że gdy się podgłosi zacznie charczeć.
darkgee - Pon Lis 29, 2010 17:42

W takim razie nie wiem czy znajdziesz coś lepszego niż W995. Konkurencja na polu telefonów muzycznych nie ma żadnych niedotykowych sprzętów. Nokia ma muzyczne N85 i N96, ale nie mogę ich polecić.
ziomiwan - Pon Lis 29, 2010 22:55

Poleciłbym jeśli chodzi o muzyczne telefony Samsunga F400 który ma najlepszy możliwy sprzęt audio wprost od Bang&Olufsen.
Quest-GSM - Śro Gru 01, 2010 10:25

Ja może zaproponuję mniej muzyczny,bo nokie 6720-solidny model,z kilkoma bajerami. Wejście na słuchawki jest i sporo pamięci wewnętrznej. Minusem jest brak wi-fi.. ewentualnie ten W995,wg mnie muzyczny telefon.
darkgee - Śro Gru 01, 2010 17:25

6720? :lol: Kumplowi po jednym upadku rozsypał się w drobny mak.
ziomiwan - Czw Gru 02, 2010 20:38

Quest-GSM- jak można komuś polecić taką nokie... Eeeh...
Quest-GSM - Czw Gru 23, 2010 13:27

Normalnie,sam taką mam i jestem z niej bardzo zadowolony. Jeśli ktoś rzuca telefonami o podłogę,to nic dziwnego że się rozlatuje. Nie ma w niej bajerów,to po prostu solidny telefon. Taka jest moja opinia,którą pisze z pełną odpowiedzialnością. Ale jeśli chcesz bardziej muzyczny telefon,to bierz w995i.
ziomiwan - Czw Gru 23, 2010 20:48

Tu nie chodzi o rzucanie o podłogę, ale o normalne traktowanie telefonu, bo każdemu zdarzy się, że telefon wypadnie z kieszeni, spadnie ze stołu/biurka, a po czymś takim niema prawa stać się cokolwiek telefonowi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group