To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Mixy

haloxavi - Pią Lis 26, 2010 11:17
Temat postu: Mixy
Jak wyglądają aktualnie oferty poszczególnych sieci w Mixach?
Szczególnie tych na określoną liczbę doładowań? Jakie stawki wyjściowe? Jakie promocje?
Mój operator przygotował ofertę ze stawką 29 groszy do wszystkich i licznymi sposobami na obniżenie kosztów. Chciałbym to porównać do innych. Wprawdzie ceny wiszą na www każdego operatora, ale z drugiej strony wiem, że diabeł tkwi w szczegółach ;-)
Zapraszam do dyskusji.

ziomiwan - Pią Lis 26, 2010 18:12

Standardowe smsy po 1groszu w pakiecie 5zł 500sztuk.
A dalej:
Bezlik rozmów: płacimy za pierwszą minutę, a reszta za darmo, koszt 5zł
Bezlik smsów: bezpłatne smsy do wszystkich w sieci za 8zł (nieskończenie wiele ;) )
Bezlik do 5-ciu: rozmowy z pięcioma numerami w plusie za darmo. 10zł miesięcznie
Internet: 25mb za 5zł, 125mb za 6zł, 300mb za 12zł, 600mb za 18zł
Smsy w prezencie: Otrzymujesz Pakiet 150 SMS do sieci Plus lub Pakiet 50 SMS do wszystkich sieci komórkowych (przy doładowaniu konta za darmo)
29 gr za minutę
Tanie popołudnia i weekendy: pakiet 100minut za 5zł (do plusa i na stacjonarne)

Chyba tyle, ale mogłem o czymś zapomnieć.

Merry - Sob Lis 27, 2010 13:45

Heyah ma mixa na tradycyjnych zasadach, to znaczy umowę podpisuje się na określony okres, minimum 12miesięcy. Operator ten dba jednak o swoich użytkowników- i nowych i starych, dlatego od kilkunastu dni można skorzystać z pakietów obniżających koszty. Aby to zrobić należy zwiększyć kwotę zobowiązania o 10zł, które aktywują usługę: darmowych rozmów i smsów w sieci, tańszych połączeń do wszystkich, 300 smsów do wszystkich lub darmowych rozmów z wybranym numerem. 10zł, o które zwiększa się zobowiązania można wydać na dowolne usługi.
iPood - Pon Lis 29, 2010 00:22

haloxavi, mówisz o 'Wystrzałowym Mixie' od Ery? Z tego co widziałem to dosyć niezła oferta. Mnóstwo pakietów do wyboru i jeszcze więcej telefonów. A sama opcja umowy na liczbę doładowań bardzo mi się podoba, bo już po pół roku mógłbym mieć nowy telefon. W Mixerze oprócz stawki podstawowej 29gr/min rzucają się w oczy pakiety. 'godzinka za grosze', 'Przyjaciele - 1000 minut', gdzie dzwoni się po 2gr/min i blueconnect max to oferty, które sam na pewno bym wybrał dla siebie. No trzeba przyznać, że Mixy ostatnio szaleją.
ziomiwan - Pon Lis 29, 2010 22:45

Zapomniałem dodać, że oczywiście mixPlus jest na ilość doładowań, a nie czas trwania umowy. A do tego telefony po 1zł, a w wyższych cenach oczywiście coraz lepsze modele.
haloxavi - Śro Gru 01, 2010 12:28

ziomiwan: bardzo atrakcyjnie wygląda ten Twój mix ;-) Z tych wszystkich bezlików korzystać możesz łącznie czy jakoś są od siebie zależne?
Merry: wydaje mi się, że Mix na liczbę doładowań jest jednak korzystniejszym rozwiązaniem, chociaż na to można różnie patrzeć.
iPood: szczególnie zaskoczył mnie fakt, pojawienia się w tej ofercie pakietu internetowego bez limitu danych. To prawdziwy hit tego Mixa. Swoją drogą ten pakiet 1000 minut i Godziny za grosze również wyglądają ciekawie, szczególnie dla wiele rozmawiających.

ziomiwan - Czw Gru 02, 2010 20:04

Wszystkiego można używać na raz z tego co się orientuję.
haloxavi - Śro Gru 08, 2010 10:05

ziomiwan: zerknąłem na Twojego Mixa i chyba ze wszystkiego można korzystać równocześnie. W tym mixie Ery fajną opcją jest pakiet smsów. Koszt 5 zeta za 100 sztuk wymiennych na mmsy, ale najważniejsze, że pakiet obowiązuje do wszystkich sieci.
iPood - Czw Gru 09, 2010 19:25

haloxavi - dokładnie, pakietu internetowego w Wystrzałowym Mixie pewnie nikt się nie spodziewał, a jednak. Chociaż poza tymi wszystkimi pakietami do wyboru mnie zainteresowała ta naprawdę długa lista telefonów do wyboru. Chyba żaden Mix czegoś podobnego nie zaproponował swoim klientom. Upatrzyłeś już swój model?
haloxavi - Pią Gru 10, 2010 11:08

Na razie nie zamierzam zmieniać oferty. Dopiero co zasiliłem konto Tak-taka 150 złotymi, więc trudno by mi było teraz zmieniać ofertę. Chociaż... myślisz, że przenosząc się do Mixa, cała kasa z mojego konta Tak-taka byłaby dalej do wykorzystania w nowej ofercie? Wymagań wobec telefonu wielkich nie mam. Wystarczyłaby Nokia C5-00 :-)
cover - Pią Gru 10, 2010 16:13

Widzieliście ceny połączeń międzynarodowych w Wystrzałowym Mixie? Ceny do UE zaczynają się od 29 groszy.
iPood - Sob Gru 11, 2010 12:18

W Heyah Mix minuta rozmowy do UE, Kanady i USA kosztuje 44gr/min, ale można dzwonić nie tylko na numery stacjonarne, ale również komórkowe, co jest wiele większym udogodnieniem.
haloxavi - Pon Gru 13, 2010 14:15

cover - te 29 groszy za minutę dotyczy połączeń ze wszystkimi stacjonarnymi na terenie Unii Europejskiej, przy zadeklarowanym doładowaniu 50 zł. Czytałem w oficjalnym cenniku. Cena połączeń na komórki EU to 1,94 zł za minutę.
Merry - Pią Gru 17, 2010 18:19

Czyli nadal najtaniej bez względu na wysokość doładowania jest w Heyah, w wyżej wspomnianym mixie i w prepaidzie także. A jeśli o mixie mowa to Heyah obniżył właśnie stawki telefonów w mixie i tak, przy doładowaniu 30zł można mieć Lg Bali i Nokię C3 za 1zł, czyli znacznie taniej niż np. w Plusie czy Playu.
ziomiwan - Pią Gru 17, 2010 18:50

Tyle, że w Plusie przy 30zł możesz mieć Samsunga Monte za 1zł, Swifta za 49zł, a Bali co prawda za 19zł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group