To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Angielska karta O2 w PL

pytajacy123 - Pią Lis 05, 2010 19:03
Temat postu: Angielska karta O2 w PL
Witam, byłem w Anglii kupiłem kartę O2 ale tylko ją włożyłem do tel i nic więcej i teraz mam pytanie mogę sobie doładować w PL tą kartę czy najpierw trzeba ją jakoś aktywować ?

Pozdrawiam

darkgee - Sob Lis 06, 2010 11:20

Ale po co ci karta O2 w Polsce? Przecież za połączenia będziesz bulił tyle, że się w głowie nie mieści! Oczywiście pod warunkiem, że będzie działać.
Artfriel - Sob Lis 06, 2010 15:11

Tak jak powiedział kolega wyżej. Natomiast taka karta to wspaniała opcja, jeśli masz telefon z Androidem, bo możesz nabywać płatne aplikacje w markecie :)
darkgee - Sob Lis 06, 2010 17:02

Artfriel, od miesiąca również w polskim markecie można kupować aplikację.
pytajacy123 - Nie Lis 07, 2010 00:01

bo mam dziewczyne w Anglii i ja jak pisze na jej Polski nr to mam normalnie darmowe i mysle ze jak ona bedzie pisala na moj angielski r to tez bedzie miała darmowe :)
darkgee - Nie Lis 07, 2010 09:54

Czekaj, bo nie rozumiem do końca- ty jesteś w Polsce i masz angielski numer, a twoja dziewczyna jest w Anglii i ma polski numer?
pytajacy123 - Nie Lis 07, 2010 12:25

ja mam polski i angielski numer i ona tak samo, i ja gdy z polski pisze na jej polski to mam normalnie darmowe a ona pisze z Anglii na mój angielski nr i tez raczej będzie miała darmowe :) bo w drugą stronę się płaci nie wiem dlaczego i stąd te kombinacje ...
darkgee - Nie Lis 07, 2010 14:54

Aha no to teraz rozumiem :D Można spróbować. Jeżeli karta była użyta (doładowana) chociaż raz w Anglii, to nie powinno być żadnego problemu.
Artfriel - Nie Lis 07, 2010 16:11

W taki sposób jak powiedziałeś na pewno możesz zrobić użytek z tej karty, bo wtedy faktycznie będziecie mogli smsować prawie za darmo :)
ziomiwan - Pon Lis 08, 2010 14:54

Trzeba było od razu tak pisać i byłoby jasne.

Kartę trzeba aktywować doładowaniem, chyba, że był to numer już z kasą na koncie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group