To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia E52-1

lexicon - Pon Paź 25, 2010 16:08
Temat postu: Nokia E52-1
Mam taki problem, przechodzę do sekcji kontakty naciskam osobę z którą chcę rozmawiać i nic w mikrotelefonie nie słychać. Jeżeli odbierze ktoś to jest OK, jeżeli nie to to się po chwili rozłącza. Wymieniałem już głośniczek. Po za tym wszystko działa, filmy, muzyka, office, alarmy. Gdy ktoś do mnie dzwoni mam sygnał. Czyżby znów siadł mikrotelefon? Proszę o pomoc.
darkgee - Pon Paź 25, 2010 18:33

No cóż E52 jest telefonem bardzo awaryjnym. Ale pierwsze radziłbym wgrać nowy soft przez Nokia Software Updater, bo to mi raczej wygląda na wagę software'ową.
lexicon - Pon Paź 25, 2010 18:48

Dzięki za odpowiedź, ale czy ten nowy soft jest płatny? bo kiedyś próbowałem zrobić update ale on się pytał jaki program ma updatować. Tych programów w każdym telefonie jest trochę i jesli za każdy miałbym płacić to kiepsko to widzę. Proszę o poradę jak to zrobić i czy to długo trwa?
lexicon - Pon Paź 25, 2010 19:12

Zrobiłem update. Wpisałem kod *#0000# i w opcjach pojawiła się pozycja "uaktualnienie". Ładnie opisane, zaryzykowałem. Było do pobrania ponad 4Mb. Nie pobrało mi ani grosza. Słychać teraz sygnał wybierania ale bardzo cicho. To już coś. Spróbuję poszukać w opcjach. Dzięki wielkie na razie. Lex
darkgee - Pon Paź 25, 2010 19:15

lexicon, Nokia Software Updater jest darmowy i on ci wgrywa cały soft, a nie tylko aktualizację.
ziomiwan - Pon Paź 25, 2010 20:32

Co to jest "mikrotelefon"???
Chodzi o mikrofon??
Jak masz takie przeboje z tym mega wadliwym telefonem to oddaj od razu do serwisu zamiast samemu się męczyć.


Aha... Właśnie doczytałem, że wymieniałeś sam mikrofon... A więc szlag trafił gwarancję.

lexicon - Wto Paź 26, 2010 16:37

Sprawę rozpoznałem . Przy okazji wymieniłem soft. Okazuje się że gdy go trochę ścisnę działa znakomicie, wszystko słychać. Byłem dziś w serwisie. Zrobią mi go jutro. Przy okazji wypadła jakaś śrubka malutka i dlatego zrobią jutro. Tak szczerze mówiąc to on mi spadł na ziemię (czyt. beton) kilkadziesiąt razy, ale działa wszystko. Być może ta śrubka załatwi wszystko, na razie doradzono mi nałożenie na baterię jakiś docisk. Założyłem zgiętą parę razy kartkę papieru. Hula

Aha ktoś pytał o mikrotelefon. Taka opcja pokazywała się kiedy wkładałem słuchawki. To była jedna z pośród kilku pozycji. Teraz już tego nie ma, nazwy są inne, pozycji tyle samo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group