To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Gry edukacyjne

fonhalo2 - Nie Paź 24, 2010 16:34
Temat postu: Gry edukacyjne
Myślicie że jeśli chodzi o zabawę z najmłodszymi to wchodzi w grę tylko zabawa aktywna czy może być też interaktywna np pokazałem znajomej że może z dzieckiem spędzić trochę czasu bawiąc się w z nim w gry edukacyjne tego typu http://ciufcia.pl/gry-i-z...zpieczna-kraina
Szaman666 - Pon Lut 18, 2013 19:55
Temat postu: odp
Gry edukacyjne to dobra rzecz:)
Warto dzieciakom kupować

jasmin.nowak123 - Wto Paź 15, 2013 19:46

Pewnie, że warto. Ważne jest też aby grać w takie gry z dzieciakami myślę, że to świetny sposób na spędzenie czasu wspólnie z rodziną.
gochaklich - Wto Gru 03, 2013 12:35

Czy ktoś grał w tę grę - http://pl.wikipedia.org/wiki/Cashflow_101 - jest droga i nie wiem czy warta swojej ceny.
marcela.kos123 - Pon Gru 09, 2013 20:43

Ja nie grałam, ale słyszałam, że w tej cenie można dostać 2 fajniejsze:)
JakrekBak - Wto Gru 31, 2013 12:34

teź słyszałem takie opinie
piotrek89 - Pon Lip 21, 2014 09:32

Jak moj siostrzeniec podrosnie pogram z nim w statki ;) , a teraz niestety musiałem kpic mlodemu rowerek biegowy bo mlody jest jeszcze na tym etpie ;)
nowakowski912 - Śro Cze 17, 2020 15:55

marcela.kos123 napisał/a:
Ja nie grałam, ale słyszałam, że w tej cenie można dostać 2 fajniejsze:)

Tak w tej cenie można kupić dwie fajniejsze.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl

RobertJ17 - Wto Paź 10, 2023 12:07

To świetny sposób na rozwijanie zdolności poznawczych, kreatywności i umiejętności społecznych u dzieci. Ponadto, gry te dostosowują się do zmieniających się technologii i są dostępne na różnych platformach, co czyni je atrakcyjnym narzędziem edukacyjnym i rozrywkowym dla najmłodszych.
JolantaRoj1989 - Śro Sty 10, 2024 16:10

Zdecydowanie polecam Cashflow! To nie tylko świetna zabawa, ale też super nauka zarządzania finansami. Eurobiznes też fajny, ale Cashflow bardziej otwiera oczy na inwestowanie i ekonomiczne myślenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group