To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki telefon do Nawigacji oraz internetu

xanavi - Czw Paź 14, 2010 22:17
Temat postu: Jaki telefon do Nawigacji oraz internetu
Witam wszystkich,

Nosze sie z zamiarem kupienia abonamentu w Play i wyboru telefonu. Wyznacyzłem sobie 2 kryteria przy wyborze telefonu. Są to jakw temacie GPS oraz internet. Chciabym aby telefon miał dobrej jakości GPS (i tu nie jestem pewien kwestii map, czy są one darmowe razem z telefonem czy trzeba je dokupić) oraz był przyjazny przy użtkowaniu internetu.

Do wyboru mam:

HTC Wildfire - 249 PLN
Samsung i5700 Galaxy Lite - 49 PLN
LG GD880 mini - 249 PLN
Nokia 5800 czerwona - 249 PLN
LG GT540 Swift - 99 PLN
Nokia c6 - 249 PLN
Samsung B7300 Omnia Lite - 199 PLN

Ewentualnie któreś z tanszych za 1PLN:

smasung avila
Nokia 5230
Samsung S5620 Monte

Czytałem sporo dobrego o samsungu Wave ale niestety za drogi 599PLN:(

Zawsze byłem fanem nokii ale z tego co wyczytałem android jest lepszy niż wysłuzony już symbian.

Prosze o pomoc w wyborze.

Artfriel - Pią Paź 15, 2010 13:58

Na pewno odrzuć 5800, 5230. LG GD880 mini i GT540 Swift jakoś też mnie nie przekonują. Najlepszymi aktualnie telefonami są Samsungi i HTC i wydaje mi się, że między nimi powinieneś dokonać wyboru. Wildfire jest bardzo dobry, lecz jak dla mnie za mały wyświetlacz, ale myślę, że byłby dobrym wyborem. Koledzy z forum na pewno Ci pomogą co do Samsungów, bo ja wszystkich modeli nie znam tak dogłębnie ;)
darkgee - Pią Paź 15, 2010 18:51

Najlepiej do nawigacji zdałby się Samsung B7300, ponieważ jako jedyny ma Windows Mobile, na który dostępne jest najwięcej dobrych nawigacji, w tym AutoMapa.
Quest-GSM - Sob Lis 13, 2010 16:53

Jeżeli miałby to byc telefon do korzystania z internetu,to najlepszym wyborem będzie solidna nokia c6,aparat też przyzwoitej jakosci. A co do nawigacji,to możesz korzystac z Map OVI,podobni jak w nokii e72.
darkgee - Sob Lis 13, 2010 19:00

Mapy OVI :?: :shock: :shock: :shock: Przecież na Symbiana jest co najmniej kilka, o wiele lepszych, nawigacji jak chociażby Sygic czy Garmin. Poza tym czy mam ci kolejny raz pisać o twoich zadatkach na archeologa?
Quest-GSM - Czw Gru 23, 2010 13:40

W temacie nawigacji nie jestem tak bardzo obeznany,dlatego napisałem to z czego sam do tej pory korzystałem i co mnie nie zawiodło:)
darkgee - Czw Gru 23, 2010 18:57

To po co polecasz? Nie znasz się na czymś- nie pisz w tym temacie. Proste.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group