To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefony popularne poza granicami Polski

Mayay - Wto Paź 05, 2010 18:29
Temat postu: Telefony popularne poza granicami Polski
Witam, mam pytanie do wszystkich użytkowników: jakie telefony są popularne poza granicami naszego kraju ? Jakie telefony są niedostępne w Polsce, a dostępne za granicą ? Na które z tych telefonów byłby popyt w Polsce ?
darkgee - Wto Paź 05, 2010 18:43

Raczej niewiele jest takich telefonów. Wiem, że w Polsce nie ma Motoroli Droid 2 (Milestone 2) oraz tych wszystkich japońskich dziwactw.
Artfriel - Śro Paź 06, 2010 14:40

Wszystkie potrzebne telefony mamy dostępne na rynku :) . MM2 niedługo również będzie mieć premierę w naszym kraju.
ziomiwan - Śro Paź 06, 2010 17:03

Sagem czy inne tego typu telefony były u nas ale zostały wycofane szybko, bo jakoś nikt nie miał do nich zaufania, a szkoda, bo zapowiadały się bardzo dobrze.

A jakich niema? Nie wiem dokładnie jakie są jeszcze produkowane..

Quest-GSM - Sob Lis 13, 2010 16:57

Pamietam Sagema i siemensa,ale serii C :smile: A takich marek mało znanych w Polsce jest naprawde niewiele,może niektóre modele Motoroli.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group