To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nokia C5 czy Samsung Monte S5620

beny - Śro Wrz 15, 2010 19:04
Temat postu: Nokia C5 czy Samsung Monte S5620
Witam serdecznie.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż jestem poniekąd laikiem.
Czeka mnie zakup telefonu i zastanawiam się nad Nokią C5 oraz Samsungiem Monte 5620. Czy jako znawcy tematu moglibyście doradzić który model byłby lepszy Waszym zdaniem? Wiem, że oba maja "GPS" jednak wole tradycyjną nawigację - MAPA albo ATLAS :P , także tej kwestii nie bierzcie specjalnie pod uwagę.

Za wszelkie opinie będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

darkgee - Śro Wrz 15, 2010 20:08

Zdecydowanie Monte. Nokia jest wykonana jak chińska zabawka, ma słabiuteńką baterię (860mAh) i kiepski aparat. A w Monte masz świetny wyświetlacz pojemnościowy, bardzo dobre wykonanie i dobrą baterię.
ziomiwan - Śro Wrz 15, 2010 22:15

Ta nokia co prawda jest jednym z lepszych modeli tego producenta, ale nijak ma się do Samsunga Monte który przegania ją we wszystkim w przedbiegach.

W Monte wszystko jest lepiej wykonane i lepiej działa, a bateria wystarcza na jakieś 5-6dni.
A do tego świetnie działający wyświetlacz pojemnościowy dzięki któremu obsługa telefonu jest bajecznie prosta i bardzo przyjemna.

Quest-GSM - Sob Lis 13, 2010 17:05

Solidnosc przemawia za nokia,jednak w tym przypadku rzeczywiście ni jak ma się do Samsunga Monte,jeśli chcesz miec multimedialny telefon,to on będzie dobrym wyborem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group