To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia N82 brak dźwięku w słuchawkach

vaderx360 - Śro Wrz 15, 2010 18:37
Temat postu: Nokia N82 brak dźwięku w słuchawkach
Witam, mianowicie mam taki problem, że jak podłączam słuchawki do mojej Noki N82 to niby mi wykrywa, że zestaw słuchawkowy został podłączony ale nie ma dźwięku. To samo jest z radiem, lecz gdy przełączę radio na głośnik to działa. Nie mam pojęcia czy to wina słuchawek czy może mini Jack nawalił, czy cos innego. Proszę o pomoc.
darkgee - Śro Wrz 15, 2010 20:10

A może spróbuj inne słuchawki, co? Bo nie ma sensu, abyśmy się zastanawiali nad czymkolwiek, jeżeli nie sprawdzisz tak prozaicznej rzeczy.
vaderx360 - Czw Wrz 16, 2010 09:42

Podpinałem 2 zestawy sluchawkowe i obydwa wykrywa ale nie ma dźwieku. I nie wiem czy to mini jack nawalil czy moze cos w opcjach telefonu jest nie tak.
darkgee - Czw Wrz 16, 2010 14:54

Trochę dziwne. Spróbuj najpierw zaktualizować oprogramowanie przez Nokia Software Update (nawet jak ci bedzie pokazywać, że masz najnowszą wersję softu), bo może to wina software'u .
vaderx360 - Czw Wrz 16, 2010 15:59

Aktualizacja nic niedala dalej jest to samo
darkgee - Czw Wrz 16, 2010 17:28

Czyli walnięte wejście. Sam nic nie poradzisz. Pozostaje spacer do serwisu.
ziomiwan - Czw Wrz 16, 2010 21:22

Myślę, że wejście jest zaśniedziałe i stąd takie niespodzianki.
Parę groszy w serwisie załatwi sprawę.

vaderx360 - Pią Wrz 17, 2010 16:18

A domowymi sposobami sie tego jakos nieda naprawic?
darkgee - Pią Wrz 17, 2010 17:34

Jakby się dało i byłoby to proste, to byśmy ci powiedzieli.
ziomiwan - Pią Wrz 17, 2010 22:28

Jasne, że się da. Wszystko się da.
Ale co z tego skoro za same narzędzia oraz inne niezbędne przyrządy zapłacisz kupę kasy?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group