To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Podwójne doładowanie w Heyah

Merry - Wto Wrz 14, 2010 23:09
Temat postu: Podwójne doładowanie w Heyah
W Heyah kolejne podwójne doładowanie, nieco inne zasady, ale kasę nadal można wykorzystać na wszytko. Tutaj szczegóły: http://media2.pl/telekomu...y-w-heyah.html.
ziomiwan - Wto Wrz 14, 2010 23:11

Heyah nie zalicza się ani do Ery, ani Plusa, ani Play, ani też Orange, jest to MVNO czyli operator wirtualny.
Przenoszę do odpowiedniego działu.

haloxavi - Pią Wrz 17, 2010 10:00

Ziomiwan - to nie jest wirtualny operator ;-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Operator_wirtualny

ziomiwan - Pią Wrz 17, 2010 22:21

Proponuję nie brać na poważnie wszystkiego co znajduje się w wikipedii, często informacje tam podane mijają się z prawdą lub są niepełne ;) .
Gina - Czw Wrz 30, 2010 11:22

Jakkolwiek, często są też bardzo wiarygodne, opatrzone ogromną ilością przypisów i uznawane jako xródło w publikacjach naukowych - mogę poświadczyć fotkami z książek gdzie są przypisy do wikipedii ;) ale to nie miejsce na taką dyskusje.
Jakkolwiek, podwójne doładowanie w Heyah pojawiło się na dość nietypowych zasadach - myślicie, że taka forma promocji zostanie już na stałe, czy przy następnej okazji - pewnie w grudniu - wrócimy do klasycznej wersji promocji?

haloxavi - Pią Paź 01, 2010 12:27

Nie zostanie na stałe - takie zasady przecież już były. W grudniu będzie klasyczna promocja tak jak co roku. Podwójne i potrójne już się skończyły. W tak-taku jest teraz kolejna promocja - podwajają wartość doładowania, podobnie środki na wykorzystanie w sieci, tak jak przy potrójnym doładowaniu.
Gina - Pon Paź 04, 2010 17:22

Czyli to była po prostu promocja dodatkowa, poza harmonogramem klasycznych podwójnych doładowań? Pewnie dla tego miała nieco zmienioną technicznie wersję, żeby można było ją odróżnic od tych klasycznych.
omhar - Śro Paź 13, 2010 17:38

No wlasnie, a wiecie moze cos o tym co Heyah planuje za promo z doladowaniami na grudzien? Z pewnoscia bedzie sie dzialo, ale wolalbym juz teraz wiedziec :)
halohalo - Śro Paź 13, 2010 20:31

omhar napisał/a:
No wlasnie, a wiecie moze cos o tym co Heyah planuje za promo z doladowaniami na grudzien? Z pewnoscia bedzie sie dzialo, ale wolalbym juz teraz wiedziec :)


a znasz może numery, które padną w dużym lotku, którego losowanie będzie w najbliższą sobotę? Z pewnością będzie duża wygrana i wolałbym już teraz wiedzieć :wink:

haloxavi - Czw Paź 14, 2010 11:26

omhar napisał/a:
No wlasnie, a wiecie moze cos o tym co Heyah planuje za promo z doladowaniami na grudzien? Z pewnoscia bedzie sie dzialo, ale wolalbym juz teraz wiedziec :)


Od kiedy jestem w Tak-taku, zawsze dają w grudniu podwójne, podobnie zresztą jak w Heyah, więc pewnie ponownie będzie taka promocja.

Merry - Czw Paź 14, 2010 23:22

To podwójne to tylko dodatek, pojawiło się zaraz po tradycyjnym i pewnie kolejne będzie właśnie w klasycznej formie. Co do przenoszenia tematu: od kiedy Heyah jest operatorem wirtualnym?
ziomiwan - Pią Paź 15, 2010 10:14

Od zawsze jest operatorem wirtualnym.
Merry - Pią Paź 15, 2010 23:31

A na jakiej podstawie? Przecież to zupełnie co innego niż np. Mbank.
ziomiwan - Sob Paź 16, 2010 21:44

Haha niby skąd te wnioski??
Na takiej podstawie jaką przedstawiłem w innym temacie.
To niczym się nie różni od mBank, Snickers Mobile, wpMobi itp.

haloxavi - Czw Paź 21, 2010 11:07

Merry Heyah jest wirtualnym operatorem. Poczytaj w wiarygodnych źródłach, ja również się myliłem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group