To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - ERA DOMOWA

ja_rek - Nie Wrz 12, 2010 18:58
Temat postu: ERA DOMOWA
Mam problem w odbieraniu rozmów z zagranicy(USA) gdyż nikt nie może do mnie się dodzwonić . Po stronie dzwoniącego jest albo sygnał zajętości lub komunikat o ponownym wyborze numeru. Ta sama osoba dzwoniąc pod inne numery stacjonarne (TP S.A. lub komórkowe (ERA) nie ma najmniejszych problemów. Zgłaszałem ten problem na BOA i tylko mi odpowiadają "Era.Sprawdziliśmy zgłoszony problem z polaczeniami miedzynarodowymi nie wykrywając błędu po stronie sieci.Rozmowca powinien zglosic problem do swojego operatora" i tak w kółko. W końcu udałem się do salonu ery i zmieniłem numer telefonu myśląc że to coś pomoże ale jak się okazało nic z tego jak nie można było się do mnie dodzwonić tak i dalej nie można...dziwne że z tych dwóch numerów telefonów do USA mogłem się dodzwonić ......może ktoś mi doradzi co robić lub ma taki sam problem ...pozdrawiam
ziomiwan - Nie Wrz 12, 2010 20:13

Może to wina telefonu? Przełóż SIM do innego telefonu i sprawdź.
ja_rek - Nie Wrz 12, 2010 20:19

niestety to też przetestowałem nic nie dało.... :sad:
ziomiwan - Nie Wrz 12, 2010 20:25

Skoro ani zmiana numeru, ani zmiana telefonu nie pomogły to oczywistym jest, że nie po Twojej stronie jest problem.
O braku zasięgu mowy nie może być (chyba, że era domowa korzysta z nadajników GSM), ale jeśli Ty możesz dzwonić z tego telefonu to można to wykluczyć, a więc to wina rozmówcy.

Quest-GSM - Czw Gru 23, 2010 13:48

Przyczyn może być kilka,jedna z nich to sam telefon,ale jeśli to sprawdzałeś w takim razie szukamy dalej. Zgłosiłeś to w ogóle do swojego operatora? Może wina leży właśnie po ich stronie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group