To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Tablety PC, E-booki, Netbooki - Galaxy Tab, czyli tablet Samsung z Androidem

halohalo - Czw Wrz 09, 2010 22:24
Temat postu: Galaxy Tab, czyli tablet Samsung z Androidem
"Pierwszy tablet w ofercie koreańskiej firmy oparty jest na systemie Android 2.2. Urządzenie z 7-calowym ekranem ma służyć przede wszystkim do rozrywki, czytania książek i komunikacji."(DI)

Źródło i cały artykuł: http://di.com.pl/news/335..._Androidem.html


Fajny ciekawe ile będzie kosztował?

ziomiwan - Pią Wrz 10, 2010 01:07

Jak głoszą plotki ma kosztować coś około 2tys.
200$ u operatorów w USA.

A maszynka przednia.

halohalo - Nie Gru 26, 2010 20:51

Dopiero teraz ceny spadły (na aukcjach) do ok. 2 tys. zł... mam nadzieję, że po nowym roku wraz z iPadem 2 i wysypem innych tabletów cena spadnie jeszcze bardziej. :cool:
darkgee - Nie Gru 26, 2010 21:02

Zastanawiam się, zastanawiam i... za cholerę nie mogę wymyślić jakiegoś konkretnego zastosowania dla tabletu. Gdy miały jeszcze ekrany oporowe, to widziałem ich zastosowanie w rysowaniu mangi. Ale na ekranach pojemnościowych do czego one właściwie mają służyć? Ni to telefon, ni to netbook. Jedynie co, to można w podróży komfortowo film obejrzeć. Ale znowu to samo do netbook, który będzie o połowę tańszy.
ziomiwan - Nie Gru 26, 2010 21:09

Też nie wiem do czego to potrzebne... Ani to poręczne, ani wygodne, ani przydatne..
Do oglądania zdjęć? Do przeglądania internetu?? Do obejrzenia filmu w podróży???
Jeśli do tego to w porządku, ale cena to max 500-900zł dla takiego czegoś.
Ale i tak lepiej właśnie kupić netbooka, bo i wygodniejszy i bardziej wszechstronny.

qwerty_on - Śro Paź 03, 2012 21:37

Na razie kosztuje ile kosztuje.
Kaytek - Czw Paź 04, 2012 08:18

ziomiwan napisał/a:
Też nie wiem do czego to potrzebne... Ani to poręczne, ani wygodne, ani przydatne..
Do oglądania zdjęć? Do przeglądania internetu?? Do obejrzenia filmu w podróży???
Jeśli do tego to w porządku, ale cena to max 500-900zł dla takiego czegoś.
Ale i tak lepiej właśnie kupić netbooka, bo i wygodniejszy i bardziej wszechstronny.

Jeśli potrzebujesz w domu przeglądać net, zdjęcia, odpalić dziecku ptaszory, spojrzeć na google maps, przejrzeć pocztę czy włączyć bajkę w podróży to taki duży telefon który odpala się w sekundę jest o wiele poręczniejszy. W pracy oczywiście odpada, ale w domu od kiedy mamy tablet laptopa odpalamy sporadycznie. Moim skromnym zdaniem to netbook jest skrajnie niepraktyczny bo zarówno posiada wady laptopa jak i niedogodność małego ekranu na którym gdybym miał zrobić coś poważniejszego to chyba bym się powiesił, więc jego wszechstronność pozostanie niewykorzystana.

stefanek71 - Nie Lis 18, 2012 15:18

ceny ładnie spadają a konkurencja coraz większa :cool:
sakramencki - Pią Gru 07, 2012 17:00

i oby tak pozostało ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group