To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Same problemy

lukaszek016 - Pon Sie 30, 2010 10:46
Temat postu: Same problemy
Witam. Mam problem z telefon. Albo można powiedzieć wiele problemów. I nie wiem czy opłaca to się robić w ogóle.

Po pierwsze nie działa aparat. po prostu gdy go włączam to telefon zawiesza się i za minutę pokazuje się "Opercaja nie powiodła się". Nie działa przycisk góny zasilania. Bateria trzyma dzień, a nie jak wcześniej dwa tygodnie. I nie da się ładować, muszę przekładać baterię do innego telefonu. Nie działa kilka przycisków na klawiaturze, co nie pozwala mi wprowadzić PIN-u. Jak działały dwa dni temu, to kiedy ktoś do mnie dzwonił, ja nie odebrałem to gdy podświetlę komunikat "Nie odebrano 1 połączenia" to telefon się zawiesza. No i ostatnia sprawa to, że czasami zamiast nazwy sieci pokazuje się "Nie działa", co chyba po prostu oznacza, ze nie wykrywa karty sim.

I co to wogóle moze być? Oprogramowanie zmieniałem i nic. Opłaca to się robić?

darkgee - Pon Sie 30, 2010 14:54

To po kiego grzyba trzymasz takiego śmiecia? Wywal to i kup sobie inny, bo wątpię, żeby naprawa tego była opłacalna.
ardsdz - Pon Sie 30, 2010 16:12

Ja pierdzielę, co to za złom??? Kolega ma rację. Nie naprawiaj tego, tylko zainwestuj w coś, co się nie będzie psuło...
NextGuy - Czw Lis 18, 2010 10:40

Ja bym wywalił na śmietnik :/
ziomiwan - Czw Lis 18, 2010 17:03

A ja bym nie odkopywał starych tematów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group