To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HTC - HTC Touch Diamond - nie działa przycisk zasilania.

Robert Chon - Sob Sie 28, 2010 11:48
Temat postu: HTC Touch Diamond - nie działa przycisk zasilania.
Witam, stało się tak (najprawdopodobniej) dlatego, że telefon przez jakiś czas leżał w mokrej kieszeni kurtki i był cały wilgotny. Zaraz po tym zdarzeniu, telefon wydmuchałem i wysuszyłem, ale nic nie pomogło. Jak go wziąłem, to dziwnie się zachowywał - pokazywał się komunikat, że za chwilę się wyłączy - naciskałem na 'nie', a komunikat znowu się pokazuje, wiec naciskam na 'tak' a on się wyłącza i od razu się włącza. Po wyjęciu karty sim, czy baterii i powtórnym ich włożeniu - znowu sam się włącza. Na moje oko, to wygląda tak, jakby coś tam 'zwierało' w tym przycisku zasilania. Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem - niech napisze. Byłbym serdecznie wdzięczny - pzdr i dziękuję!
ardsdz - Sob Sie 28, 2010 16:05

Proponowałbym zanieść go do serwisu.
Robert Chon - Sob Sie 28, 2010 19:25

Tak tylko, że taka naprawa pewnie dużo wyniesie, a może da rade naprawić go samodzielnie?
Artfriel - Sob Sie 28, 2010 21:52

Jak kolega wyzej napisal, najrozsadniej bedzie go zaniesc do serwisu. Jesli masz gwarancje to nie bedzie Cie kosztowac nic, natomiast jesli jej nie masz to i tak raczej nie bedzie to kwota liczona w setkach ;)
ardsdz - Nie Sie 29, 2010 11:43

Nie próbuj nic sam robić.
ziomiwan - Wto Sie 31, 2010 14:56

Robert Chon- i zapewne to wysuszanie uszkodziło telefon. Para wodna dostała się do wnętrza telefonu i siała tam spustoszenie...
Jedyne wyjście to wycieczka do serwisu.

Albo odczekanie jeszcze 48h z wyłączonym telefonem położonym w suchym miejscu ze zdjętą klapką i wyjętą baterią. Może doschnie sam i problem się rozwiąże. Sprawdzić nie zaszkodzi.

Quest-GSM - Nie Paź 10, 2010 16:28

Nie próbuj nic sam majstrować przy tym, zdecydowanie bym to odradzał, jeżeli gwarancja jeszcze obejmuje serwis to czym prędzej uciekaj do serwisu, jeżeli ładnie poprosisz to zrobią to od ręki. Samemu można więcej popsuć niż naprawić te jedną wadliwą rzecz.
Artfriel - Pon Paź 11, 2010 13:48

Ponad 1,5 miesiąca minęło, więc wydaje mi się, że zadający pytanie już nie jest zainteresowany pomocą i niepotrzebne jest odświeżanie starego tematu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group