To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Dotykowy czy klasyczny?

nieznanax3 - Czw Sie 19, 2010 13:37
Temat postu: Dotykowy czy klasyczny?
Chciałabym kupić sobie nowy telefon. Zastanawiam się nad Samsung S7220 (klasyczny) LG Cookie KP500 i Samsung S5230 Avila (dotykowe). Pomóżcie proszę.
ardsdz - Czw Sie 19, 2010 14:12

Oczywiście Avila, dzięki swojemu niemal perfekcyjnemu wyświetlaczowi będzie najlepszym wyborem. Na pewno nie bierz Cookie-to okropne badziewie...
ziomiwan - Czw Sie 19, 2010 14:23

Jeśli zależy Ci na świetnej jakości zdjęciach to weź S7220 bo w tej kwestii sprawuje się doskonale, a do tego posiada wyświetlacz AMOLED.

Z tych dwóch dotykowców Avila jest lepsza, za sprawą swojego świetnego wyświetlacza, dobrego wykonania i całej reszcie.

Cookie baaardzo odstaje od dwóch powyższych telefonów.

nieznanax3 - Czw Sie 19, 2010 14:32

Nie miałam jeszcze dotykowego telefonu. trudno się przestawić?
Dziękuję za odpowiedzi :)

darkgee - Czw Sie 19, 2010 16:26

nieznanax3, to są akurat preferencje osobiste. Dla mnie przesiadka z telefonu z klawiaturą na dotykowy, było super sprawą, bo lubię mieć szybki dostęp do wielu funkcji naraz, tak abym nie musiał klikać na coś kilka razy, aby się dostać. A na dotykowym ekranie klikasz na interesujący cię skrót i od razu się włącza.
ardsdz - Czw Sie 19, 2010 17:30

Czy trudno się przestawić??? Ja wiem? Jakieś dwa tygodnie i po kłopocie :wink:
nieznanax3 - Czw Sie 19, 2010 19:11

Słyszałam, że dotykowce szybko się psują... prawda?
ziomiwan - Czw Sie 19, 2010 20:34

Nie nie prawda.
Niby czemu mają się szybko psuć????


Przestawić się nie jest tak trudno, dość szybko przyzwyczaisz się do Avili jeśli ją kupisz, bo ma naprawdę rewelacyjnie działający wyświetlacz.

Możesz też kupić nieco nowszego dotykowca który zwie się Samsung Monte i ma jeszcze lepszy wyświetlacz dotykowy.

nieznanax3 - Czw Sie 19, 2010 21:59

dziękuję :) pomogliście mi bardzo :)
ziomiwan - Pią Sie 20, 2010 15:52

Ależ proszę.
W razie czego pisz na forum, na pewno pomożemy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group