To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Motorola RIZR Z8 - Java

Laki20 - Śro Sie 18, 2010 13:22
Temat postu: Motorola RIZR Z8 - Java
Witam ponownie. Odkąd mam Motorolę RIZR Z8, z niektórymi aplikacjami mam następujący problem... Instaluję, np. grę, program. Chcę go włączyć, ale wyskakuje mi komunikat: Błąd J2ME ,,Wyjątek ''java.lang.NoClassDefFoundError'' nie został obsłużony przez MIDlet w wiadomości: ''com/nokia/mid/ui/FullCanvas" Ten MIDlet zostanie wstrzymany. Mam do wyboru: ,,Gotowe" lub ,,Anuluj". Nie wiem co zrobić. Słyszałem, że można to jakoś naprawić, ale nie mogę nic znaleźć. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Z góry dzięki.
ardsdz - Śro Sie 18, 2010 15:31

Ależ proszę, po prostu pewne wersje aplikacji przeznaczone dla innych telefonów na Twojej Motoroli się nie uruchomią. Ot, po prostu! Musisz ściągnąć wersję dla Twojej Motoroli i po kłopocie.
ziomiwan - Śro Sie 18, 2010 16:44

Musisz ściągać to co jest przeznaczone dla danego telefonu, ORAZ dla danego systemu.
Ja gdy miałem ten telefon też miałem z tym trochę problemów, ale jak tylko poszukałem aplikacji pod konkretny system to wszystko działało jak należy.

Z8 posiada Symbian v9.2, UIQ 3.1 przy czym warto zwrócić szczególną uwagę na UIQ 3.1 ;)

darkgee - Śro Sie 18, 2010 18:17

Czyli w skrócie- większość gier w Javie nie będzie działać na twoim telefonie (szczególnie te potwory od Gameloftu).
ardsdz - Czw Sie 19, 2010 10:12

Tylko, że Gameloft jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o typową Javę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group