To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Oferta Mixplus,

Emiko - Sob Sie 14, 2010 19:24
Temat postu: Oferta Mixplus,
Witam,

jak w temacie chciałbym przejsc do MixPlusa ze względu na moją dziewczynę. Przyznam ze tak sobie do tego podchodze w każdym razie jeśli juz mam przejść i płacic iles tam kasy za doładowania to chciałbym przynajmniej dobry telefon. Szczerze mowiąc to nieznam sie za bardzo na tych softach od producentów czy na androidach zalezy mi na funkcjonalności za w miare rozsądna cenę mysle ze około 300 zł (ewentualnie troche ponad) jestem w stanie zapłacić.

Moje oczekiwania:

- Wi-Fi
- na aparacie mi tak nie zalezy
- dobry wyświetlacz z klawiatora QWERTY (niestety fizyczna klawiatórę posiada jedynie Delphi) na którego sie w sumie połasiłem ale nic na szybko przecież.
- dobrze by bylo gdyby bateria była w miare dobra
- GPS bardzo mile widziany :)

Ogolnie chciałbym żeby telefon był w miare ogarniety, swobodne kozystanie z internetu i bez problemowe pisanie sms-ów. Chciałbym też czasem zagrac w jakas gierke i zeby nie spowodowało to szybkiego rozładowania baterii.

tutaj ich oferta


ziomiwan - Sob Sie 14, 2010 20:35

Delphi odradzałbym, troszkę kiepski telefon.

Polecić mogę:
LG Bali
HTC SMART
Samsung Avila
Samsung Monte (niema co prawda qwerty ale jest naprawdę super)

ALE jedynie właśnie Monte ma WiFi, a jego jedynym minusem jest brak QWERTY, ale poza tym jest naprawdę świetny i godny polecenia.

Emiko - Nie Sie 15, 2010 21:48

Dzięki za pomoc założyłem ten wątek na jeszcze 3 innych forach jednak najlepszą radę uzyskałem tutaj :) Z tego co poleciłeś wybiorę chyba MONTE jednak co do sieci to udało mi się przekonać dziewczynę żeby przeszła ze mną do PLAY ponieważ z tego co się orientuję maja najlepszą ofertę cenową, jednak idąc tym tropem może w ich ofercie znajdzie się coś lepszego. Gdybym miał jeszcze dodatkowe 200-300 zł to wybrał bym Galaxy. Podsumowując czy można wyrwać coś lepszego od Monte z oferty PLAYa w podobnej cenie ?
darkgee - Nie Sie 15, 2010 21:58

Niestety, ale Monte w swoim przedziale cenowym deklasuje swoich rywali. Tylko musisz zobaczyć czy pasuje ci taka klawiaturka, jaka w nim jest.
Dobrze, że namówiłeś dziewczynę. Play ma bardzo dobrą ofertę. Jedną z najlepszych na rynku (obok Heyah :P ).

ziomiwan - Nie Sie 15, 2010 22:15

A czy jest sens przejścia do Play?
W mixie masz darmowy numer, do tego pakiety MB, pakiety minut, pakiety sms.

W Play co prawda masz stan darmowy no ale...

Quest-GSM - Wto Sie 17, 2010 21:36

Zgadza się,w play dostaniesz darmowe rozmowy w sieci ale tylko w abonamencie,z mixa niestety już nie. jeżeli często piszesz i dzwonisz do jednej osoby,to darmowy numer jest najlepszą opcją. A co do telefonu,to wybrałbym Avile. Solidny multimedialny telefon. Jedyny minus to brak klawiatury qwerty.
ziomiwan - Wto Sie 17, 2010 23:14

W Avili brak QWERTY?? ;) Coś Ci się pomieszało. Po przekręceniu telefonu na bok wyskakuje Ci qwerty ;)
haloxavi - Śro Lis 24, 2010 11:43

Widzieliście informacje o zmianach w Mixie Ery? Czy w poprzedniej wersji Mixa też był dostępny pakiet internetowy, pakiet 1000 minut i Godziny za grosze? Nie sprawdzałem tego wcześniej, a teraz z kalkulacji wychodzi mi ta oferta całkiem korzystanie....
ziomiwan - Czw Lis 25, 2010 19:46

To akurat jest temat Mixplus ;) .
Przy przedłużeniu umowy w mixplusie można otrzymać nawet 400zł dodatkowo do wykorzystania w dowolny sposób.

haloxavi - Pią Lis 26, 2010 11:13

Racja, założę duży, nowy temat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group