To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - zabierają kasę z konta w plusie:(

Iron Maiden - Czw Sie 12, 2010 13:20
Temat postu: zabierają kasę z konta w plusie:(
mam mały problem. ostatnio bawiłam się na youtube w avili i zauważyłam że zabierają mi kasę z konta, a przecież miałam wykupiony pakiet internetowy!!! miałam 14zł i po jakimś czasie dostaję smsa z informacją że zostało mi 5groszy:( powiedzcie mi proszę dlaczego tak się stało... :sad: zaznaczam że mam telefon w mixplusie i darmowy pakiet internetowy :sad: :sad: :sad:
ardsdz - Czw Sie 12, 2010 13:26

Ha, ale chyba obejmuje to wybrane serwisy, prawda?
Iron Maiden - Czw Sie 12, 2010 13:30

nie mam pojęcia:( zabrali mi z konta no i oczywiście z pakietu:( może płaciłam za transfer? nie znam się na tym
ardsdz - Czw Sie 12, 2010 13:47

Wydaje mi się, ze to przez youtuba, ale nie martw się :wink: Ja kiedyś w Erze przez internet z 36zł zrobiłem -(tak to jest minus) siedem zł.
Iron Maiden - Czw Sie 12, 2010 13:51

eh, w erze reż miałam kiedyś dwa lata i kradli kasę za nic. masz rację może nie potrzebnie się przejmuję, ale trochę mnie wnerwia to... cóż w każdym razie napewno nie skorzystam z youtube w komórce :roll: dziękuję, możecie zamknąć temat... ehh
ziomiwan - Czw Sie 12, 2010 18:53

Jak to "zabierają kasę z konta"??
Pobierają opłatę za korzystanie z internetu.
Jak dobrze ustawisz sobie telefon to będzie pobierać z pakietu, a jeśli nie to właśnie będzie pożerać środki z konta.

ardsdz - Pią Sie 13, 2010 10:50

Tylko, że YouTube ciągnie od ch*** pakietu, więc można nawet nie zauważyć, kiedy się on skończy... Pisała przecież, że zabrali "z konta, no oczywiście z pakietu".
Iron Maiden - Pią Sie 13, 2010 11:41

Ziomiwan, nawet nie wiem gdzie szukać opcji, żeby ustawić telefon:( myślę że nie powinni ciągnąć mi z obu kont jednocześnie... nie po to kupuję pakiet za x zł, żeby mi jeszcze z konta zabierali... a w komórce nie znalazłam informacji, że youtube jest "wyjątkowo" płatny....
ardsdz - Pią Sie 13, 2010 12:12

Ale YouTube dużo pakietu ciągnie i nawet 50MB zeżre w ciągu kilku godzin użytkowania. Gdybyś miała coś takiego jak korzystanie z transferu na pakiet i telefon oddzielnie to nie zeżarłoby Ci pakietu w ogóle. A sama napisałaś, że nie masz teraz ani pakietu ani pieniędzy na koncie, czyli YouTube nie jest "wyjątkowo" płatny, tylko chol***e dużo MB ciągnie i pakiet zużywa się wyjątkowo szybko. Filmy to nie obrazki na NK, gdzie jak się już coś załaduje to przestaje pobierać, tylko żre dalej z każdą sekundą :wink:

Od oglądania filmów jest wi-fi, a pakiet jest dobry, ale na GG, bądź przeglądanie portali takich jak, pożal się Boże, fotka.pl, czy inna nasza-klasa...

ziomiwan - Pią Sie 13, 2010 22:15

Ale kto gdzie powiedział, że zabierają z pakietu MB i dodatkowo pieniądze z konta???

Przy dobrym ustawieniu pobiera tylko MB z pakietu, ale jak wspomniał kole bardzo szybko Ci pożre ten pakiecik, bo to transmisja wideo w końcu...

ardsdz - Sob Sie 14, 2010 10:25

Iron Maiden napisał/a:
zabrali mi z konta no i oczywiście z pakietu:(


No chyba dobrze to odebrałem :wink: Nie? Z pakietu zeżarło i zaczęło z konta wyjadać. Podstępne :cool:

Iron Maiden - Sob Sie 14, 2010 15:15

nie nie nie :neutral: brało mi z obu kont jednocześnie, bo sprawdzałam. załóżmy że mam 25MB pakietu, i na koncie 14zł. bawię się na stronce i nagle przychodzi mi sms że mam 5 groszy, ok sprawdzam pakiet a tam niecałe 11MB... nie mam pojęcia za czym to idzie :mad:
ziomiwan - Sob Sie 14, 2010 20:38

Eeeh... Przeglądałaś zapewne strony internetowe więc i pożerało Ci MB z pakietu.

Ale nie ustawiłaś przesyłu wideo i przez to pobierało z konta.

Iron Maiden - Nie Sie 15, 2010 12:45

W porządku, widzę że meczę was. Po prostu nie wiem gdzie mam coś ustawiać w tym telefonie :mad: W każdym razie poszukam pomocy gdzieś indziej... Dzięki za podpowiedź w tej sprawie, pozdrawiam
darkgee - Nie Sie 15, 2010 13:57

Iron Maiden, pakiety w telefon to jeden z najdziwniejszych tworów. Działają sobie jak chcą. Ustawisz wszystko tak jak u kogoś innego działa na 100%, a u ciebie dalej nic nie będzie działać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group