To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Problem z Samsung B3410 Delphi

paajkaaaa - Śro Sie 11, 2010 22:38
Temat postu: Problem z Samsung B3410 Delphi
Witam ;) Otóż mam taki problem. Kupiłam telefon Samsung Delphi jakoś pod koniec maja od pewnego pana na allegro.pl. Telefon przed kupnem był używany trochę ponad miesiąc. Wszystko świetnie działało byłam zadowolona z zakupu. Jednak gdzieś na początku lipca telefon troszkę mi się zamoczył. Tzn. wpadł do miski gdzie było naprawdę niewiele wody. Wyjęłam baterię i osuszyłam chusteczkami. Za kilka minut złożyłam i wszystko działało jak należy. Jednak następnego dnia telefon sam wybierał nr i dzwonił :/ tak, że przez noc miałam już ok 100 połączeń do ostatniego numeru (na szczęście nie miałam nic na koncie ;) ) Znowu wyjęłam baterię i zostawiłam na cały dzień. Po włączeniu już wszystko było ok poza jednym szczegółem. Bateria trzymała mi 1 dzień. Myślałam, że może stało się coś z baterią więc kupiłam nową tyle że nieoryginalną jednak z większą pojemnością [?] (1050mAh). Ta bateria również trzymała tylko dzień. Chciałam zgłosić telefon na gwarancję ale niestety zgubiłam paragon :/ A no i muszę jeszcze dodać, że telefonu używam naprawdę rzadko. Jakieś dwa tyg. temu po naładowaniu bateria trzymała ok 5 dni przy częstym używaniu telefonu, jednak teraz znowu jest źle :/ Wiecie może co się mogło stać? Ja już nie wiem co mam robić.
ardsdz - Czw Sie 12, 2010 12:24

Prawdopodobnie uszkodzone zostały złącza( w najgorszym wypadku te na płycie głównej). Te odpowiadające za kierowanie funkcjami telefonu pewnie powróciły do swojej pracy(dobrze bo znajdują się one na płycie głównej), ale te odpowiadające za przesyłanie energii z baterii szwankują, mogą pobierać zbyt dużą ilość, lub sygnalizować rozładowanie baterii itp.
Kwota naprawy? W najlepszym wypadku jakieś 40-50zł, w najgorszym ponad 70zł.

ziomiwan - Czw Sie 12, 2010 18:56

Gdzieś osadziła się para wodna która narozrabiała w telefonie.
Daj do komisu GSM, z zastrzeżeniem naprawy do kwoty 70zł (czyli żebyś więcej niż te 70zł nie zapłaciła).

Trzeba uważać z telefonem w pobliżu wody...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group