To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play Mixtura 10x30

Farmer - Wto Sie 10, 2010 12:38
Temat postu: Play Mixtura 10x30
Witam
Chciałem spytać czy w ofercie play mixtura 10x30 są jakieś haczyki? Już taki jeden wyczaiłem ,gdy czytałem o pakietach zauważyłem że większość pakietów nie dotyczy właśnie tej oferty, a oczywiście przy zakładce oferty mixtura 10x30 na internecie nigdzie nic o tym nie wspominają. Stąd moje pytanie czy są jeszcze jakieś minusy i haczyki tej oferty?
A i kolejne pytanie skoro mam ten numer na karcie w play to nie ma problemu by on został przeniesiony na tego mixa co nie? I jak to wyglada z opłatą aktywacyjna? bo cos tam czytąłem ze zamawiajac przez internet sie jej nie płaci
I jak to wygląda musze kupować karte co miesiąc po 10zł tak? Pytanie jeszcze a jak chce sobie więcej wygadać to normalnie kupuje obojętnie jaką karte i moge z pieniędzy z tego doładowania korzystać tak?

ziomiwan - Wto Sie 10, 2010 17:23

Przez internet nie możesz raczej numeru sobie przenieść na inną ofertę.

Możesz doładować sobie za 100zł i mieć na 10miesięcy spokój.

Haczyków żadnych niema.


Każde doładowanie skraca Ci czas umowy, więc jeśli bierzesz na 30doładowań i doładujesz w jeden miesiąc za 20zł to zostaje Ci 28 (możesz następny miesiąc nie doładowywać, ale możesz wtedy znów odejmują Ci kolejne doładowanie z tych pozostałych 28).

Naprawdę super oferta.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group