To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - 6300-Bateria

Tarantula - Czw Sie 05, 2010 13:32
Temat postu: 6300-Bateria
Witam.
Jakis czas temu kupiłem Nokie 6300. wszystko spoko,tylo strasznie krótko trzymała bateria. Kupilem wiec nową,orginalna baterie Nokii. Koles powiedzial,ze musze ja 4 razy rozładowac i naładowac po 12 godzin.Tak tez zrobilem.Nowa bateria juz od samego poczatku trzymała tyle co stara,ale myslalem ze gdy naładuja ja 4 razy po 12 godzin bedzie wszystko spoko.Wiec nowa bateria trzyma tyle co stara.Bez słuchania muzyki na wieczor musze juz podlaczyc ładowarke. Czy to jakis problem z telefonem?
P.

ardsdz - Czw Sie 05, 2010 15:39

Z tego co wiem, to te baterie formatowania nie wymagają. Nie mogę jakoś wyczytać, ile Ci ta bateria trzyma. Podaj w godzinach jeśli możesz, albo w dniach(będzie prościej). Czym to może być spowodowane? Niczym(jeśli okaże się, że trzyma prawidłowo-nie mogę wyczytać, jak już pisałem), ew. włączonymi opcjami, tj: wyszukiwanie niepotrzebnych sieci, bluetooth, zamykanie aplikacji w tle itp.
Tarantula - Czw Sie 05, 2010 15:42

Trzyma okolo 12 godzin ;) Ktos własnie tez mi powiedzial,ze tych bateri nie trzema formatowac,ale myslalem ze gośc ze sklepu ma racje.
ziomiwan - Czw Sie 05, 2010 16:31

Kod:
http://forum.halohalo.pl/viewtopic.php?t=3468
tu coś na temat formatowania baterii.

12 godzin to zdecydowanie za krótko. Jest to bardzo prosty telefon i bateria powinna w nim trzymać minimum 2-3dni bez ładowania.
Jeśli telefon masz na gwarancji to proponuję go tam zanieść w celu naprawy.

ardsdz - Czw Sie 05, 2010 17:13

Tak, myślałem, że trzyma Ci jakieś dwa dni. 12h to stanowczo zbyt krótko.
Tarantula - Czw Sie 05, 2010 17:19

Czyli wina bateri,czy telefonu? Tel kupilem z prywatnych rąk. W najblizszym czasie zamienie sie ze znajomym bateriami,bo mamy takie same telefony i zobacze co bedzie;)
ziomiwan - Czw Sie 05, 2010 19:04

Kupiłeś przecież nową baterię więc co Ci da sprawdzenie na baterii znajomego?
No chyba, że kupiłeś jakiś bubel za 10zł...

Tarantula - Czw Sie 05, 2010 21:48

Kupilem orginał.
ardsdz - Pią Sie 06, 2010 09:33

Czyli wina telefonu skoro obydwie tak działają... chyba, że bublowaty ten oryginał kupiłeś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group