To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszy operator

ziomiwan - Pią Lut 18, 2011 22:43

Warto jak najbardziej.
Jeśli gdzieś chcesz przejść to tylko Play, albo Plus.

Janka5 - Sob Lut 19, 2011 16:48

Dzięki :) Wybrałabym chyba play, muszę przejść się do Nich i dokładnie się o wszystko dopytać.
ziomiwan - Sob Lut 19, 2011 19:19

I to jest najlepszy sposób na sprawdzenie, czy przejść czy nie.
Sprawdzisz ofertę przeliczysz sobie wszystko i będzie jasne.

haloxavi - Śro Lut 23, 2011 10:57

Janka5 napisał/a:
Hej, Niedługo kończy mi się umowa i czy warto przejść z Orange do Play ?


Podstawowe pytanie - do pre-paida czy na abonament?

Merry napisał/a:
Tak, cena taka sama jak w Erze: 9,08 zł. Pakiet obejmuje 100 mb, po przekroczeniu limitu nie naliczane są dodatkowe opłaty, a spada prędkość. Czytałam też, że dają 25 mb za darmo na początek.


Tak-tak nie ma tych 25 MB. To do jakiegoś testowania, czy co?

iPood - Śro Lut 23, 2011 19:38

haloxavi - te 25 MB to jest dla Heyah, ponieważ pakiet internetowy wszedł do 'łapki' kilka dni temu jeśli się nie mylę. Taki rodzaj promocji i udostępnienia swoim użytkownikom transferu na próbę. Włączyłem u siebie i śmiga :)
cover - Śro Lut 23, 2011 21:05

W Tak Taku ten pakiet internetowy jest już od dawna, dlatego nie ma gratisowych 25 MB. Użytkownicy Heyah dostali je, żeby go bezpłatnie przetestować.
haloxavi - Pią Lut 25, 2011 14:24

No to fajowo. Tak-tak nie dawał testu przy wprowadzeniu blueconnect max, ale wtedy zmiana była ogromna, że szok. Przed tym pakietem za 5 MB płaciło się 5 zł, a po jego wprowadzeniu brak limitu danych za 9 zł (później 9,08)
Merry - Pią Lut 25, 2011 23:33

Testujecie już ten pakiet? Nie wydawałam zbyt dużo miesięcznie na internet, więc nie wiem czy będę wykorzystywać cały ten pakiet. Skorzystam może z tych 25 mb na start, trzeba to jakoś aktywować?
iPood - Pon Lut 28, 2011 15:28

Korzystałem, teraz już mam cały pakiet :) Żeby uruchomić darmowe 25 MB musisz wpisać kod: *110*12#
czekasz na sms i możesz śmigać przez tydzień za darmo :)

Merry - Pon Lut 28, 2011 23:22

No już mam, śmiga elegancko, przy użyciu kompresora strony otwierają się chyba jeszcze szybciej, myślę, że na tydzień to spokojnie wystarczy, a później wykupię pakiet. Nie trzeba się przynajmniej martwić, że zbyt dużo kasy pójdzie na internet, bo co najwyżej spadnie prędkość.
ziomiwan - Wto Mar 01, 2011 12:28

9zł za 100mb to i tak dużo.
Merry - Śro Mar 02, 2011 17:22

Jest nieźle, ale skoro można mieć 3 razy więcej po wysłaniu jednego kodu to dlaczego z tego nie skorzystać. Czytałam dziś, że w Plusie dla firm, przy abonamencie 49 lub 69 zł można mieć pakiet 500mb za podobną cenę, więc jak na ofertę biznesową to szału nie ma.
ziomiwan - Śro Mar 02, 2011 23:10

Załamujesz mnie z każdym kolejnym postem... Aż nie chce mi się już zaczynać myśli związanej z pakietami, bo i tak uznasz, że w heyah jest lepiej, jednakowoż Nibylandia to piękny zakątek...
Merry - Wto Mar 29, 2011 20:44

Nie uważam, że wszystko, co w Heyah jest najlepsze, ale jak na średniej wysokości abonament to taki transfer nie jest relatywnie duży.
warka - Wto Kwi 12, 2011 13:50

chyba większość operatorów daje takie możliwości o jakich wspomniałeś. Pytanie też w jakiej sieci masz najwięcej znajomych? Orange teraz wprowadził jakieś zmiany- tzn. w taryfach indywidualnych można dostać 2 razy więcej minuty. W taryfach biznesowych- rabaty na abonament oscylujące w granicach 50-70% , więc zapowiada się dość ciekawie.
Choć wszystko jest pewnie kwestią osobistą.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group