To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszy operator

cover - Nie Sty 23, 2011 16:14

I będzie mieć o połowę tańsze połączenia :) Ale wiadomo, że nie ma sensu robienie z telefonu skarbonki i doładowywania konta w Tak Taku więcej niż jest to potrzebne tylko dlatego, że doładowanie zostanie podwojone.
haloxavi - Śro Sty 26, 2011 11:15

ziomiwan - szkoda nie korzystać z takiej promocji, bo nie wiadomo kiedy będzie kolejna. Za 2, 3 miesiące? Na pewno nie. Z reguły kolejne podwójne doładowanie pojawiało się w Tak-taku dopiero w okolicach maja/czerwca.
Merry - Nie Sty 30, 2011 20:44

Jeśli ma się wolne środki, to rzeczywiście warto skorzystać, bo przy doładowaniu za 150 zł można przedłużyć ważność konta o 6 miesięcy, czyli można nie doładowywać następnie przez pół roku bez obaw, że środki przepadną.
cover - Nie Sty 30, 2011 21:41

Środki z podwójnego doładowania nie mogą przepaść bo nie są na żadnym koncie promocyjnym tylko na głównym. Są do wykorzystania tak długo, jak długo konto to jest aktywne.
ziomiwan - Pon Sty 31, 2011 10:24

Sęk i cały problem w tym, że nie zrozumiał nikt prócz haloxavi o co mi chodziło.
Kolejna promocja zapewne będzie za 2-3 miesiące ;) ostatnio co chwile jest jak słyszę.

haloxavi - Czw Lut 03, 2011 18:27

Podwójne doładowanie dali w Tak-taku na przełomie listopada i grudnia, no i to teraz, na przełomie stycznia i lutego. Nie była to nowość - w zeszłym roku również dali podwójne, tylko jakoś pod koniec stycznia się zaczęło.
Merry - Pią Lut 04, 2011 10:17

Wyczytałam właśnie, że poza podwójnym doładowaniem Heyah przedłużyła także ofertę telefon bez związku do końca kwietnia i reklamują wszędzie telefony za 1zł, między innymi Lg Bali i Nokię C3. Jeśli ktoś doładowuje za 30 lub 50 zł miesięcznie to warto aktywować tę usługę, sama niedługo odbieram telefon.
haloxavi - Śro Lut 09, 2011 11:30

30-50 zł miesięcznie? To nie lepiej od razu wziąć Mixa? Chyba koszty takie same, a telefon ma się od razu. W Tak-tak Fonie również dostaje się telefon, ale 50 zł to koszt jego utrzymania przez 3 miesiące.
Merry - Czw Lut 10, 2011 13:55

Tak, ale różnica polega na tym, że w ofercie telefon bez związku można w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc za to konsekwencji. To jest raczej opcja dla osób, którym nie zależy na tym, by dostać telefon od razu. Modele i ceny są praktycznie takie same jak w mixie, a teraz ofertę można aktywować do 31 kwietnia.
cover - Czw Lut 10, 2011 15:40

ziomiwan napisał/a:
Kolejna promocja zapewne będzie za 2-3 miesiące ;) ostatnio co chwile jest jak słyszę.


Jak na razie przedłużyli okres obowiązywania obecnej. Doładowanie w Tak Taku można podwoić do końca lutego.

haloxavi - Pią Lut 11, 2011 13:00

Hmmm.... nigdy nie przedłużali podwójnego doładowania. Ja już doładowałem konto dwa razy, więc nic mi to nie zmienia. Pewnie jednak wielu innych wygospodaruje w ten sposób więcej środków na doładowanie konta Tak-taka.
Merry - Sob Lut 12, 2011 01:24

Jest przynajmniej więcej czasu na zgromadzenie środków na doładowanie. Poza tym jeśli ktoś ma ważne konto, to doładowując konto później może jeszcze zwiększyć jego ważność o te kilka dni. Nie pamiętam by kiedykolwiek podwójne doładowanie trwało 2 miesiące.
haloxavi - Śro Lut 16, 2011 13:09

Widziałem newsa, że Heyah dała pakiet internetowy. Prawie takie sam jak blueconnect max w Tak-taku. Dobry krok - tego brakowało tej ofercie. Cena również 9,08 zł tak?
Merry - Śro Lut 16, 2011 22:47

Tak, cena taka sama jak w Erze: 9,08 zł. Pakiet obejmuje 100 mb, po przekroczeniu limitu nie naliczane są dodatkowe opłaty, a spada prędkość. Czytałam też, że dają 25 mb za darmo na początek.
Janka5 - Pią Lut 18, 2011 19:00

Hej, Niedługo kończy mi się umowa i czy warto przejść z Orange do Play ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group