To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszy operator

iPood - Czw Gru 09, 2010 18:42

cover napisał/a:
iPood - w styczniu dostaje się bonusową kasę od Tak Taka. Kwotę, którą chcesz podwoić musisz doładować w grudniu.


Wiem, o tym właśnie mówiliśmy. Tyle, że ja mam kartę w Heyah, ale promocja jest ta sama. Ja już doładowałem swoje konto maxem, czyli 150 złotych i czekam na drugie 150. Doładowanie powinno być w dniach 4-10 dorzucone do konta od operatora, o czym zostaniemy poinformowani smsem. Do 12 grudnia trwa trzeci okres w jakim można się ubiegać o podwójne doładowanie, ostatni zaczyna się 13 i trwa do 19 grudnia.

Merry - Pią Gru 17, 2010 18:28

A z pakietu darmowych rozmów w sieci przez 62 dni za 19zł można korzystać jeszcze do 30.12, więc konto do podwójnego można obniżyć zaopatrując się w tenże właśnie pakiet.
haloxavi - Pon Gru 20, 2010 12:41

Okresy, w których należało obniżyć konto, a następnie je doładowań już się zakończyły. Teraz po nowym roku czekam na bonus z podwójnego doładowania Tak-taka. Ważne, że udało mi się ponownie doładować konto za 150 zł i tym samym otrzymam identyczny bonus.
iPood - Nie Sty 02, 2011 16:44

Ja to samo. Heyah wrzuci na moje konto 150 złotych za kilka dni. W zasadzie bonusowe środki z podwójnego doładowania powinny znaleźć się na kontach biorących udział w promocji od 4 do 10 stycznia.
cover - Sob Sty 08, 2011 17:18

Też już dostałem podwójne doładowanie. Mam o 150 zł więcej na koncie :) Powinno mi spokojnie wystarczyć na jakieś 4 miesiące, bo dzwonię głównie do Ery. Kupuję w miesiącu dwa pakiety Odjechanej promocji i jeden SMSy i MMSy za grosze. Dostaję za to 2000 minut 600 smsów (podmienianych na 100 mmsów) do Ery. Można się nie rozstawiać z telefonem :) Czekam teraz na kolejne podwójne doładowania w Tak Taku. Orientujecie się może, jak powinno ono teraz wypaść? Co roku jest na Święta, ale chyba w ciągu roku też było, hm?
iPood - Wto Sty 11, 2011 16:33

A co byście powiedzieli na kolejne podwójne doładowanie :P ? Właśnie doczytałem na telepolis, że Heyah i Era daje od 12. stycznia możliwość złapania kolejnych darmowych złotówek :) Wystarczy 2x w ciągu 5 dni doładować konto kwotą nie niższą niż 20 złotych dla Heyah i min. 25 zł dla Ery, żeby otrzymać podwojenie drugiego zasilenia na konto. Sporo tego :D
ziomiwan - Wto Sty 11, 2011 18:12

No sporo, świetny sposób na wyciągnięcie kasy od Was ;)
iPood - Pią Sty 14, 2011 00:42

hehe, czemu od nas ? to my wyciągamy kasę od operatora. szkoda, że w Play ta usługa z bonusem jest już nieaktywna..a przynajmniej u mnie nie działa ;/
haloxavi - Pią Sty 14, 2011 12:20

Po nowym roku opy rzuciły się na promocje. Era dała podwójne doładowanie w Tak-taku, ale w innych sieciach też się dzieje. W Plusie również dają bonus za doładowanie, ale tylko na 15 dni i do sieci. Podwójne Tak-taka dotyczy wszystkich usług i nie ma ograniczenia czasowego. Nowe podwójne wykorzystam, ale tylko symbolicznie, bo dopiero co dostałem bonus z poprzedniej promocji.
komorka - Pią Sty 14, 2011 15:46

ja za każdy razem korzystam z podwójnego doładowania :) zazwyczaj najpierw 20 zł drugie doładowanie 50 zł dzięki czemu dostaje kolejne 50 :D świetna sprawa
Merry - Sob Sty 15, 2011 11:46

W Heyah jest dokładnie takie samo podwójne doładowanie, miła niespodzianka, zwłaszcza, że dopiero co wpłynęła kasa ze świątecznego podwójnego i ponownego przeliczenia stanu konta po nowym roku ( 1% więcej). Z promocji pewnie skorzystam w lutym, bo póki co środków na koncie mi nie brakuje. Grunt, że ważności konta się sumują.
haloxavi - Śro Sty 19, 2011 13:59

Komorka - ja zazwyczaj doładowuję za maksymalną kwotę podwojenia Tak-taka, czyli 150, ale z racji częstotliwości podwójnych w ostatnim czasie, tym razem doładuję za 25 zł dwa razy.
ziomiwan - Śro Sty 19, 2011 18:02

I właśnie dlatego wyciągają od Was kasę i zarabiają na tym kilkakrotnie więcej ;) .
Co prawda dobre jest podwójne, ale trzeba robić to z głową, myśleć ;) .

cover - Pią Sty 21, 2011 15:17

ziomiwan - jedynym minusem podwójnych doładowań w Tak Taku jest to, że jeśli chcesz na nich sporo skorzystać, to musisz od razu wyskoczyć z dużej kasy, ale z drugiej strony, jeśli teraz w styczniu doładujesz za 150 zł, to będziesz mieć 300 zł, czyli (w moim przypadku) oznacza to brak doładowywań przez jakieś 5 miesięcy. Tak czy siak wydałbym przez ten czas to 150 zł na doładowania. Nie widzę tutaj żadnego naciągania na kasę.
ziomiwan - Pią Sty 21, 2011 22:20

To, że zrobią następne za jakiś miesiąc/dwa i znów większość tych która doładowała teraz doładuje, bo przecież to okazja.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group