To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszy operator

haloxavi - Pią Lis 05, 2010 10:12

Chyba myślałem, że pisze w innym temacie - tak jak pisałaś pogaduchy to darmowe rozmowy w abonamentach Orange w wybranych godzinach. W Erze korzystam z dosyć podobnej opcji i to w Tak-taku. Usługa nazywa się sieć rodzinna. Wprawdzie liczba minut to 2 tyś, a ograniczenie liczby numerów to 5, ale w praktyce rozmawiam z dwoma osobami i nigdy jeszcze nie wykorzystałem wszystkich minut ;-)
Merry - Nie Lis 07, 2010 11:43

Jeśli tylko o darmowych rozmowach w sieci mowa, to doładowanie za 30zł co miesiąc jest najlepszą opcją- nie ma żadnych limitów, samo doładowanie gwarantuje bezpłatne rozmowy o dowolnej porze, a kwotę doładowania można wykorzystać na dowolny cel, np. połączenia do innych sieci, zagraniczne czy internet.
haloxavi - Pią Lis 12, 2010 12:56

Alle to trzeba mieć wielu znajomych w Heyah by był to dobry deal. W sumie sieć rodzinna, o której piszę kosztuje nas trójkę 5 zł miesięcznie, a mnie nic. Tylko właściciel abonamentu ponosi koszt - ja w Tak-taku nie płacę nic. Na rozmowy do wszystkich w sieci przeznaczam jeszcze pakiet 1000 minut. Z ciekawostek - Orange wycofało ze swojego pakietu 1000 minut wszystkie numery stacjonarne. Na szczęście stacjonarki wciąż są dostępne w pakiecie TT.
iPood - Sob Lis 13, 2010 19:05

Czy ja wiem czy tak wielu znajomych trzeba mieć.. wystarczy mi jedna osoba do której dzwonię częściej i już mam oszczędność. Ja w Heyah mam trzy osoby z którymi mogę długo gadać przez telefon i nie idzie jej nie zauważyć. Doładowuję raz na miesiąc za 30 zł i wystarcza mi na wszystko. Rozmowy zagraniczne, smsy do innych sieci i internet. Lubię darmowe rozmowy i smsy w sieci :p
haloxavi - Wto Lis 16, 2010 10:03

iPood każdy rozmawia inaczej - jedni z wieloma osobami krótko, a inni z kilkoma bardzo długo. 1000 minut pozostało w Tak-taku przynajmniej do końca roku, a teoretycznie koniec promocji miał nastąpić wczoraj.
iPood - Wto Lis 16, 2010 23:24

No racja, zależy od człowieka i od tego z kim się rozmawia. Po prostu dla mnie nie ma lepszej oferty niż Nowa Heyah, bo wszystko jest najtańsze. A co do 1000 minut w TT to chyba dobrze, że przedłużona. Święta idą to ludzie będą masowo dzwonić.
haloxavi - Pią Lis 19, 2010 10:45

No będą, ale przedłużenia nie wiązałbym ze świętami. Po prostu ten pakiet Tak-taka jest przedłużany systematycznie od kiedy go wprowadzono i pewnie jeszcze przez dłuższy okres będzie podobnie.
Merry - Sob Lis 20, 2010 13:02

W przypadku rozmów wewnątrz sieci korzystność danej oferty zawsze będzie zależała od tego, kto ma ilu znajomych, ale wątpliwości nie ulega, że taniej niż za darmo bez żadnych limitów nie może już być, więc tutaj Plus dla Heyah. Teraz darmowe rozmowy i smsy wprowadzono także w mixie. Aby skorzystać z usługi trzeba zwiększyć kwotę zobowiązania o 10zł, ale można ją następnie przeznaczyć na wszystkie inne usługi.
Magdalena-Anna - Sob Lis 20, 2010 23:15

ja jestem w plusie 7 lat, nie narzekam na tą sieć, teraz pojawiły się fajne oferty, drugą kartę mam w orange, zasilam ją za 10zł wykupuje pakiet i mogę korzystać z pakietu mimo że mam zablokowane połączenia wychodzące
iPood - Wto Lis 23, 2010 21:12

Merry, tam w mixie oprócz tych darmowych rozmów i smsów w sieci przy powiększeniu kwoty zadeklarowania o 10 złotych można sobie wybrać jeden pakiet z 'przebieraj. wybieraj', więc połączenia mogą być jeszcze tańsze, co sprawia, że się naprawdę opłaca. Oby jak najwięcej promocji :P Ale z okazji zbliżających się świąt fajna oferta :)
iPood - Wto Lis 23, 2010 21:17

A poza Heyah, jeśli mowa o Mixach, to i Era wypuściła swoją Mikserę na ilość doładowań. Można wybrać dwie deklaracje finansowe, 25 i 50 zł na wybraną ilość zasileń konta. Wygląda fajnie, bo szybko można dostać telefon :) No i w pakietach obniżających koszta jest blueconnect max i smsy do wszystkich sieci. Co sądzicie?
haloxavi - Czw Lis 25, 2010 12:24

W Tak-taku (i chyba w heyah również) pojawiło się podwójne doładowanie. Tym razem trzeba najpierw obniżyć wartość konta o 25 zł, a później doładować taką kwotą, jaką chce się podwoić. To wszystko trzeba wykonać w określonych tygodniach, ale pewnie już dostaliście smsy do Ery.
iPood - Pią Lis 26, 2010 02:12

Tak, okresy doładowań są aż cztery, ale w związku z tym, że pomiędzy żadnym nie ma ani dnia przerwy, to można przyjąć, że jest to jeden długi okres, trwający od 22 do 19 grudnia. A później jedynie w styczniu należy pamiętać, aby konto załadować i odebrać swoje gratisowe doładowanie.
haloxavi - Pią Lis 26, 2010 11:10

iPood nie można tak przyjmować, bo wartość konta trzeba najpierw obniżyć, a potem doładować w jednym tygodniu. Jeśli w jednym tygodniu obniżysz wartość konta, a w drugim doładujesz, to nie spełnisz warunków promocji. Trzeba o tym pamiętać. Tu są zasady --> http://www.era.pl/pl/indy...a/doladuj_konto
cover - Czw Gru 09, 2010 14:11

iPood - w styczniu dostaje się bonusową kasę od Tak Taka. Kwotę, którą chcesz podwoić musisz doładować w grudniu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group