To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszy operator

Merry - Nie Wrz 12, 2010 23:18

Ze względu na bonusy, pakiety i promocje najlepsze są zdecydowanie Era i Heyah. Obecnie u pierwszego potrójne, a u drugiego podwójne doładowanie.
Gina - Czw Wrz 16, 2010 15:44

Podwójne w Heyah na nieco innych warunkach niż to miało miejsce zazwyczaj. W sumie różnica polega tylko na tym, że trzeba zmieścić się z oboma doładowaniami w jedynej turze tygodniowej - niby niewielka różnica, ale nie wiedząc o tym można łatwo rozminąć się samemu ze sobą i stracić bonus :)
haloxavi - Pią Wrz 17, 2010 09:07

Gina, trzeba jeszcze wydać kasę co nie? Fajnie, że macie podwójne, ale to nie jest ta idealna wersja tej promocji. My mamy potrójne w Tak-taku - przeze mnie już wykorzystane w kwocie 50 zł. Więcej nie było sensu - mam zbyt wiele kasy na koncie ;-)
Gina - Wto Wrz 21, 2010 13:13

Ja też przy potrójnym nie poszlalałam - pocisnęłam za bardzo w poprzedniej promocji. Nie potrzebuję aż tylu środków. Podwójne w Heyah to miła sprawa, ale trochę mnie zastanawia ta forma turowa - czy taka odmiana tej promocji miała już kiedyś miejsce, czy jeszcze nie? Ja osobiście sobie nie przypominam.
haloxavi - Pią Wrz 24, 2010 10:24

Chyba w grudniu tak było, ale nie daję gwarancji. Wtedy też trzeba było obniżyć wartość konta o 25 zł, potem doładować i wtedy jest kasa. Podwójne doładowanie w najlepszym wydaniu powinno się jeszcze w tym roku pojawić. Potrójne Tak-taka kończy się już za kilka dni.
Gina - Czw Wrz 30, 2010 10:14

Dziś ostatni dzień :) Podwójne Heyah trwało krócej - można było się pomylić w sumie, bo zazwyczaj te promocje trwały cały miesiąc, a tutaj ta turowa wersja nagle. W grudniu doczekamy się pewnie klasycznej wersji w obu sieciach, nie sądzę, żeby pozostali przy wersji turowej - to raczej dla zaznaczenia odrębności promocji w harmonogramie.
warka - Czw Wrz 30, 2010 12:17

@ Adamson , właściwie nie doprecyzowałeś pytanie. Interesują Cię oferty abonamentowe czy pre-paid?
haloxavi - Pią Paź 01, 2010 11:31

Gina pewnie tak, ale do grudnia jeszcze mnóstwo czasu. Tymczasem ponownie przedłużyli pakiet 1000 minut za 9 zł. Tym razem do 15 listopada. Przy okazji na Telepolisie piszą o kolejnym bonus do doładowania - podwojenie wartości doładowania z możliwością wykorzystania do wszystkich. Tylko trochę dziwna ta promocja bo nic na Erze o tym nie piszą.
Gina - Pon Paź 04, 2010 16:19

Nie natrafiłam na żadne info na portalach telekomunikacyjnych o tym przedłużeniu, ale faktycznie jest info na stronie Ery :) przyznam, zę jakoś superczęsto tam nie zaglądam, ale jednak czasami wyprzedza unformacyjnie pierwsze źródło te wtórne dość mocno. Cieszy mnie to przedłuzenie :)
Merry - Czw Paź 14, 2010 22:32

A czy te środki nie są przypadkiem do wykorzystania tylko w sieci?
haloxavi - Czw Paź 21, 2010 09:45

Merry, kasa z promocji "więcej za mniej" można wykorzystać tylko w sieci Era, ale ta promocja skończyła się 10 października.
mateuszBBB - Czw Paź 21, 2010 15:47

czesc. czy ktos z Was telekomowcy moze mi wyjasnic na czym polegaja pogaduchy w orange. taki twor jest teraz u nich w zwierzecych abonamentach. trzeba najpierw wszystkie minuty wygadac czy jak?
Merry - Pią Paź 22, 2010 18:02

Ze strony Orange:

Pogaduchy w Orange to:

* darmowe rozmowy w sieci Orange od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 – 08:00
* darmowe rozmowy w sieci Orange w weekendy (sobota 0:00
do niedzieli 23:59).

haloxavi - Czw Paź 28, 2010 16:38

Nie darmowe rozmowy, tylko określona liczba minut na konkretny okres czasu.
Merry - Czw Paź 28, 2010 22:31

To znaczy ile minut? Na stronie nie piszą nic o limitach. Czas obowiązywania oferty zależy od wysokości miesięcznego zobowiązania jeśli dobrze rozumiem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group