To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszy operator

Gina - Wto Sie 17, 2010 23:55

Nie bierzesz pod uwagę tego, że te osoby mogą być w różnych sieciach. To w jakich sieciach ma się najczęściej obdzwaniane numery jest akurat niesamowicie istotne. Co komu po np darmowych sms'ach wewnątrzsieciowcyh w Heyah jeśli nie będzie miał do kogo ich wysyłać, lub po pakiecie 1000 minutowych z TT jeśli nie ma gdzie go wydzwonić :)
ziomiwan - Śro Sie 18, 2010 16:49

Gina- niema to jak napisać o oczywistej oczywistości no nie?...
haloxavi - Pią Sie 20, 2010 11:05

ziomiwan napisał/a:
haloxavi- i znów mówiąc o sobie próbujesz mówić w imieniu wszystkich ;) .

I właśnie to jest kwestia tego jak się komu widzi, a nie jak się kalkuluje. Tobie odpowiada taka forma i w porządku, ale są ludzie którzy wolą płacić sobie miesięcznie te X zł zamiast wydać na raz dwa czy cztery razy więcej.



nie mówię, że każdy musi tak ładować konto jak ja, tylko, że taka forma jest najbardziej opłacalna, chyba nie zaprzeczysz?

ziomiwan - Pią Sie 20, 2010 15:40

Nie zaprzeczalnie jest opłacalna i to nie podlega wątpliwości.

Ale jednak jest pewna grupa społeczeństwa która woli jednak tak czy inaczej doładować sobie raz w miesiącu za te 30zł zamiast raz za 60zł i mieć spokój przez dłuuugi czas.
Jednak tą grupę zaliczyłbym do tzw. ciemnogrodu.

Gina - Pon Sie 23, 2010 09:51

Ziom, nie taka oczywista oczywistość. Kolega napisał o 5 wybranych osobach i plusie, jeśli natomiast są w jednej sieci, to warto wewnątrz sieci ogarnąć ofertę zamiast brać plusa bo ofertuje 5 numerów za darmo.
haloxavi - Pią Sie 27, 2010 12:43

Gina - o czym ty piszesz :neutral:

Ziom to nie ciemnogród tylko ludzie nie doinformowani. Oni nie wiedzą o promocjach i po prostu na tym wiele tracą.

Merry - Pią Sie 27, 2010 13:42

Jakiego ciemnogrodu Ziom? Ja doładowuję sobie 30zł, dzięki czemu mam darmowe rozmowy w sieci w Heyah i korzystam tym samym z oferty Telefon Bez Związku. podwójnego korzystam także, ale nie zawsze doładowuję maksymalną kwota.
ziomiwan - Pią Sie 27, 2010 18:32

Ciemnogród czyli ludzie nie wierzący, że można dostać coś gratis, czy też uważający, że taniej im wyjdzie doładować co miesiąc po 30zł zamiast skorzystać z takiego podwójnego/potrójnego doładowania. I to nie odnosiło się do nikogo z forum ;) .

haloxavi- też się zastanawiam o co koleżance się rozchodzi ;) .

Artfriel - Sob Sie 28, 2010 22:01

Nie bede do tego zakladal nowego tematu, ale zastanawia mnie ktorego operatora byscie uznali za najkorzystniejszego, jesli bysmy przyjeli, ze osoba X ma rowna ilosc znajomych w kazdej sieci. Osobiscie nie przygladalem sie wszystkim sieciom tak bardzo, stad moje pytanie do was, bo widze, ze sie interesujecie. Tak wiec:
Zalozmy, ze pewna osoba ma po, powiedzmy, 8 znajomych w kazdej sieci, z ktorymi utrzymuje staly kontakt, mniejszy lub wiekszy - malo istotne. Ktora z sieci bylaby najkorzystniejszym rozwiazaniem? Pytanie dotyczy zarowno abonamentow, roznego rodzaju mixow jak i pre-paidow, wiec wy wybierzcie. Licze na obiektywne oceny, a nie reklamowanie swojego ;)

Pytanie jest zadane glownie z powodu mojej ogromnej ciekawosci.

Gina - Nie Sie 29, 2010 11:09

Ziom, już nieważne ;-) nie będę wygrzebywać kwestii sprzed x postów.
Ja bym zdefiniowała za xavim :) taka, dajmy na to, babcinka, która kupując kupony nawet nie wie, że może mieć 10% kwoty (co by ją na pewno urządzało) doładowania jeśli zrobi to online - może poprosić wnuczka :D Nie każdy ma czas się interesowac na bieżąco, ale takie podstawowe kwestie powinny się ludzi imać.

Artfriel - Nie Sie 29, 2010 14:34

Ale z tego co zauwazylem, to Wy interesujecie sie duzo bardziej ponad podstawowe informacje, dlatego was pytam. Nadal licze na odpowiedz na swoje pytanie.
ProstyBanan - Pon Sie 30, 2010 12:50

Wydaje mi się , że to kwestia indywidualna, zależy na czym skupiamy się najbardziej. Osobiście korzystam z Orange (Pelikan), głównie dlatego, że na codzień więcej smsuje niż dzwonie, a w tej taryfie akurat pakiet smsów jest dość spory.
Druga kwestia to wszelkie inne działania operatora typu: chociażby orange warsaw festiwal, loterie etc. Przynajmniej mam pewność, że operator podejmuje jakieś działania i nie stoi w miejscu.

Artfriel - Pon Sie 30, 2010 14:48

No to fakt, zalezy czy dzwonimy czy smsujemy. Kurde, nie chce mi sie kombinowac i stawiac roznych hipotetycznych sytuacji, zeby wyciagnac tego najlepszego operatora, bo pewnie i tak do tego nie dojdziemy ;) . Pozdrawiam.
ziomiwan - Wto Sie 31, 2010 14:38

Akurat pelikan orange jest starsznie drogi i nieopłacalny.

Trudno jednoznacznie polecić konkretną sieć... Choć na wstępie odrzuciłbym orange które jest według mnie tragiczną siecią która w ogóle nie powinna istnieć.

A Plus, Play, Era mają nieco podobne oferty i każdy z nich ma coś w sobie co zwraca na siebie uwagę....
Jeśli po równo do każdej sieci dzwonisz/piszesz to nieważne którą z tych trzech sieci wybierzesz, jednak jeśli do którejś więcej to oczywiście tę właśnie sieć.

haloxavi - Pią Wrz 03, 2010 11:23

Prosty banan - nie mów nam, że masz dużo smsów tylko wskazuj ile ich masz, i ile za nie płacisz. Ja dajmy na to płacę 6 zł za 600 smów (w pakiecie i w sieci) w Tak-taku, a ty?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group