To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - S8500 Wave czy i8910 Omnia HD

zico268 - Pon Sie 02, 2010 21:35
Temat postu: S8500 Wave czy i8910 Omnia HD
Witam! proszę was o pomoc w wyborze. Kupuję właśnie nowy telefon (a raczej jestem w trakcie research'u) i od dłuższego czasu jestem napalony na Samsunga Wave. Dziś wpadłem na i8910 Omnia HD. I się tak zastanawiam, który z tych telefonów jest lepszym wyborem pod względem ogólnym? Również jeśli ktoś ma zupełnie inną propozycję telefonu w przedziale cenowym tych dwóch z podobnymi funkcjami (czyli prawie wszystkim bo to mnie interesuje najbardziej :mrgreen: ) to proszę o nadmienienie (tylko nie Nokia, jakoś ta marka zawsze budziła moją niechęć).

PS. bardzo mnie interesuje telefon z lepszym internetem oraz wyczytałem że w Omni HD bateria jest tragiczna, prosiłbym również o zweryfikowanie tych informacji.

Dzięki wielkie z góry za pomoc!

ziomiwan - Pon Sie 02, 2010 22:03

Zdecydowanie Samsung Wave. Obecnie najlepszy telefon na rynku. Nic lepszego nie znajdziesz.
ardsdz - Wto Sie 03, 2010 11:47

Dokładnie, z Omnią HD zdecydowanie wygrywa(alternatywą byłaby dopiero Omnia II). Kiedy już przywykniesz do systemu, będziesz bardzo zadowolony.
ProstyBanan - Pon Sie 09, 2010 17:37

ostatnio jeżeli chodzi o modele telefonów popularny jest Samung Wave, z wyświetlaczem super amoled, 3,3-calowym ekranem i możliwością robienia zdjęć w HD.
Sporo się o nim również naczytałem i sam się zastanawiam czy sobie nie zmienić telefonu. Tym bardziej że można go dostać np w planach biznesowych Orange za złotówkę, czy też w Play. Na allegro też pewnie coś ciekawego by się trafiło.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group