To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - darmowa bramka sms era??

kopczyk80 - Wto Lip 20, 2010 15:30
Temat postu: darmowa bramka sms era??
istniej wogóle cos takiego?? bo ze era to zdziercy to juz wiem
Raskus - Wto Lip 20, 2010 15:58

to czemu się nie przeniesiesz?
umowa jeszcze trwa jak rozumiem.
Nie iwem czy można podawać strony, ja jedną znam do wszystkich.

Artfriel - Wto Lip 20, 2010 16:24

Bramka sms ery jakaś jest, ale wydaje mi się, że trzeba mieć przynajmniej numer w erze. Na pewno kiedyś tak było, ale jak jest teraz... Logicznie myśląc - jakaś być powinna, w tych czasach...
haloxavi - Czw Lip 22, 2010 14:48

Kopczyk - w Tak-taku 600 smsów kosztuje 6 zł, więc po co ci ta bramka tak potrzebna? Bramka jest dostępna po zalogowaniu na stronie Ery.
Raskus - Pią Lip 23, 2010 10:09

Wolałbym korzystać z bramki, bo pisze czasem 5 sms'ów w sumie, 10sięć i nie będę płacić za to 6 zł, wolę wysłać te 5 sms'ów z bramki jakieś za friko.
ziomiwan - Pią Lip 23, 2010 19:02

Niema dobrze działających bramek sms. Pomysł na bramki padł wraz z smsami za 1grosz, to co zostało albo nie wysyła smsów albo wysyła po długim czasie albo potrzeba wykupić sobie pakiet.


A skoro piszesz maksymalnie 10smsów miesięcznie to jest to koszt zaledwie 1,80zł więc żaden koszt.

Raskus - Sob Lip 24, 2010 09:24

ziomiwan chyba nie rozumiesz,
napisałem właśnie że nie wydawałbym 6zł na pakiet 600 sms'ów skoro ja wysyłam max 10 ich i jest to koszt tak jak napisałeś. Dobrze o tym wiem także... nie kminie przekazu bo o tym pisałem w innych słowach.

ziomiwan - Sob Lip 24, 2010 17:23

Przekaz brzmi: po co szukać czegoś co może nie działać tak jak tego chcesz skoro koszt wysłania tych kilku smsów to zaledwie 1,80zł :) .
Raskus - Sob Lip 24, 2010 18:46

Aha,
no teraz to się rozumiemy :wink:

haloxavi - Czw Lip 29, 2010 15:14

Kiedyś zacząłem szukać bramki i kończyło się to tak, że smsa albo nie dało się wysłać, albo się wysyłał i nie do nikogo nie dochodził. Mogę sobie pozwolić na wydanie tego 1 grosza na smsa, przynajmniej w ramach Tak-taka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group