To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Wejście na słuchawki w fonie

czaruskoks - Wto Lip 20, 2010 14:54
Temat postu: Wejście na słuchawki w fonie
Witam,mam problem polegający na słabym wejściu na słuchawki i ,ładowarkę i inne rzeczy tego typu,wejście raz działa raz nie.... Jest to uciążliwe ponieważ czasem piosenki słychać tylko na jednej słuchawce,więc nie mogę se pograć w kosza ;/ Telefon K770i,słuchawki oryginalne,na pewno wina wejścia,ponieważ ładowarkę trzeba czasem wyciągać 3 razy ,żeby zadziałała,liczę na pomoc typu" gdzie wymienić,za ile kasy,może czymś przeczyścić,lub coś ;DD :cool: Z góry dzięx :!: :razz:
darkgee - Wto Lip 20, 2010 21:00

Spróbuj najpierw zobaczyć inną ładowarkę/słuchawki. Bo najprawdopodobniej to w nich wyrobiły się złącza. Ja miałem tak samo w K800i i okazało się, że wina była po stronie akcesoriów nie telefonu.
ziomiwan - Wto Lip 20, 2010 21:08

Ewentualnie możesz przeczyścić złącze, bo możliwe, że jest zaśniedziałe.
A przeczyścić na wyłączonym telefonie z wyjętą baterią najlepiej wykałaczką lekko nasączoną np. spirytusem salicylowym.

Ale to pewnie wina akcesoriów.


Jeśli jednak złącze to wymiana w najbliższym komisie GSM. Koszt około 30zł.

czaruskoks - Śro Lip 21, 2010 13:47

Sorry za nie potrzebne spamowanie.... :mrgreen:
Sprawdziłem słuchawki na fonie siorki i to samo występuję,czyli wina po ich stronie ;d
Wejście też jest słabe,ale na szczęście działa,thx za pomoc
Pzdro ;D :grin: :razz: :roll:

ziomiwan - Śro Lip 21, 2010 18:11

Czyli gniazdo nie jest niczemu winne ;) .

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Zapraszamy ponownie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group