To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z wi-fi, następca E51

ziomiwan - Czw Lip 22, 2010 22:29

Zgadzam się w pełni z kolegą powyżej. Telefon i tak jest tani, a więc cena będzie się utrzymywać w granicach 450-600zł. Może właśnie po roku coś się zmieni.
ardsdz - Pią Lip 23, 2010 18:05

Nie może, tylko na pewno. Cena żadnego telefonu nie utrzymuje się na stałym poziomie przez dłużej niż rok.
przemotsw - Sob Lip 24, 2010 08:27

Hmm Teraz waham się pomiędzy Swiftem a Galaxy..

Nie ma na rynku innych, dobrych i ciekawwych modeli o cenie nie większej niż te modele?
Równiez z wi-fi, dotykiem, systemem...

darkgee - Sob Lip 24, 2010 10:17

No masz jeszcze Nokie 5800, ale raczej nie jest to model godny polecenia.
przemotsw - Sob Lip 24, 2010 15:41

jednak zdecyduje sie na Lg swift lub samsung galxy. Miał może ktoś do czynienia z którymś z tych telefonów bądź jest w stanie porównać je?
Ja wiel tylko tyle, że LG ma oporowy wyświetlacz... na forach same złe opinie o tym są.. aSamsung za to słaba grafika (3d).

ziomiwan - Sob Lip 24, 2010 17:25

Jeśli już to Samsung Galaxy, według mnie jest to telefon o klasę lepszy niż Swift.

O LG są złe opinie zapewne od fanów nokii ;) . Prawda jest taka, że LG robi świetne telefony, miałem okazję ostatnio pobawić się LG Bali z oporowym wyświetlaczem i spisuje się wyśmienicie.

przemotsw - Sob Lip 24, 2010 19:49

dobra, dzieki za wszystkie posty. teraz wybór nalezy do mnie, albo zostane przy mojej e51 ;) nusze sobie przeanalizowacwszystkie wady i zalety obu telefonow ;)
ardsdz - Nie Lip 25, 2010 12:25

Jestem za Galaxy jednak :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group