To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Sprzedaż karty sim...

przemotsw - Pon Lip 19, 2010 18:40
Temat postu: Sprzedaż karty sim...
Witam. Chciałbym się do Was zwrócić z prośbą o pomoc. Posiadam karte SIM z bardzo łatwym numerem 880 xyx 880. Mam go już 6 lat a na karcie widdoczne są zarysowania. Mimo to karta działa bardzo odbrze i nie miałem żadnych problemów technicznych.
Czy sprzedaż takiej karty jest możliwa, czy ludzie będa chcięli ją kupić? Załóżmy że chciałbym wystawić ją na allego.. Ile ten używany numer jest warty? Prosze o pomoc

ziomiwan - Pon Lip 19, 2010 20:16

Jeśli jest to 880 880 880 to możesz sprzedać ją jako złoty numer.
Z tego co widziałem ceny takich numerów dochodzą do 2-5tysięcy złotych.

przemotsw - Wto Lip 20, 2010 16:15

Nie jest to ten numer, lecz środek różni się tylko od reszty. Tak jak zaprezentowałem na schemacie (880 xyx 880). Tylko moje pytanie jest następujące:
Czy można sprzeać numer bez problemu, nawet gry karta jest porysowana i używana wiele lat? Numer ten mam niemal od początku istnienia firmy Heyah, więc nie ma się co dziwic. Ale czy ludzie zechca kupic taką używkę?

ziomiwan - Wto Lip 20, 2010 21:14

Niema znaczenia czy to używka czy nie.

Ale jeśli środek numeru znacznie się różni czyli przynajmniej niema takich samych cyfr np. 666 to nie jest to numer który ktoś chciałby chętnie kupić.

przemotsw - Wto Lip 20, 2010 22:48

dwie są te same tylko ta w środku jest inna.. :) ale nie no, patrzyłem na allegro to takie tez chodzą.. chodziło mi tylko o to czy numer ten można sprzedać tez jako taką używkę ;) dzieki za info :)
ziomiwan - Wto Lip 20, 2010 23:50

Można jako używkę to niema nic do rzeczy.

Spróbować sprzedać możesz.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group