To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Technologie - Ladowarka sloneczna

WIELORYB26 - Pią Lip 09, 2010 16:15
Temat postu: Ladowarka sloneczna
Ostatnio na allegro zobaczylem cos takiego: http://allegro.pl/item110..._solar_led.html Mial ktos z czyms podobnym stycznosc?? Warto sie tym zainteresowac? Takie akcesorium przydatna sprawa, tylko czy to na pewnoe dziala tak jak sprzedawca opisal. Niby pozytywnych komentarzy sporo ale obawiam sie, ze jakosciowo ta ladowarka bedzie tragiczna i zaraz sie rozsypie :/
darkgee - Pią Lip 09, 2010 16:53

Całkiem fajna sprawa, ale pamiętaj, że tym nigdy nie naładujesz baterii. Możesz sobie podładować, jak telefon zaczyna domagać się ładowania, ale do pełna nie naładujesz.
WIELORYB26 - Pią Lip 09, 2010 17:54

Dlaczego nie naladuje? Poza tym jesli juz bym to kupowal to wlasnie do podladowania "awaryjnie".
darkgee - Pią Lip 09, 2010 18:06

Awaryjnie podładujesz, owszem. Ale do pełna baterii nie naładujesz.

PS. Tam miało być: "(...) nigdy nie naładujesz baterii do pełna." Zapomniałem to napisać :razz:

WIELORYB26 - Pią Lip 09, 2010 18:48

Tak to odebralem, ale dlaczego mialbym nie naladowac baterii do pelna ?? Jak juz laduje to doladuje do 40% czy 70% a do 100% juz nie ??
ziomiwan - Pią Lip 09, 2010 20:24

Jejka... Wystarczy poczytać o tym troszkę w googlach i wiadomo, że wszystkie tego typu gadżety służą do podładowania akumulatora, a nie naładowania go do pełna. Dlaczego? Bo nie dadzą rady.
bekonowa - Sob Lut 07, 2015 22:35

wolę tradycyjne :)
gooonzooo - Czw Lut 12, 2015 12:53

Właśnie na rynku pojawiły się powerbanki....
pawel.mat33 - Wto Maj 05, 2015 20:49

Ja odradzam kupowanie tanich chińskich ładowarek słonecznych. Kiedyś kupiłem jedną na allegro i po kilku ładowaniach zepsułem sobie baterię w telefonie. Bateria trzyma teraz 2 h krócej. Zgadzam się z poprzednikami, nie da się naładować baterii do pełna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group