To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia E52 - podczas nagrywania filmiku - obraz się rwie

rysia01 - Wto Lip 06, 2010 11:58
Temat postu: Nokia E52 - podczas nagrywania filmiku - obraz się rwie
Witam,

i mam pytanie jak w temacie: - podczas nagrywania filmiku - obraz się rwie - czy jest to wada telefonu czy złych ustawień? Jeśli będzie potrzeba wstawię filmik na yoytube czy wrzutę i pokażę o co mi chodzi.

Pozdrawiam,

Rysia

ardsdz - Wto Lip 06, 2010 12:18

No właśnie nie wiem, o co Ci chodzi... :mrgreen:

Podaj więcej szczegółów, co się dzieje z obrazem.

rysia01 - Wto Lip 06, 2010 13:42

Tak myślałam, że trudno wytłumaczyć - przesyłam link do filmiku, tak będzie najłatwiej.

Telefon jest nowy, kupiłam go miesiąc temu. Nagrałam kilka filmików w wysokiej rozdzielczości i wygląda to właśnie tak:

http://www.youtube.com/watch?v=rWWZUw5hx0M (zaczyna się kłopot w 9 sek)

Filmiki nagrywane Nokią E65 były dużo lepsze, nie rwało ich, i zastanawiam się czy to jest wina telefonu? Czy czego?

http://www.youtube.com/watch?v=LP7-7lenSPc - tu filmik z Nokii e65

Z góry dziękuję za pomoc.

ardsdz - Śro Lip 07, 2010 11:12

Dobra, mniej więcej rozumiem. Teraz kolejne pytanie: czy zawsze tnie się w 9s, albo w tych okolicach?

Prawdopodobnie są to problemy z taśmą łączącą z aparatem. Wątpię byś sama sobie z tym poradziła.

Co jeszcze mogę powiedzieć? Może to ustawienia, ale w to wątpię. Chociaż możemy spróbować się pobawić w opcjach nagrywania. Wejdź tam w zakładkę "jakość wideo", czy coś takiego(nie jestem w stanie powiedzieć jak dokładnie się to wabi) znajdziesz to w ustawieniach kamery, myślę że wiesz gdzie szukać :wink: i ustaw na "najwyższą jakość". Nagraj film i zobacz, co się stanie.

Ktoś mógłby się jeszcze dopatrywać błędu w systemie, w co ja osobiście wątpię i stawiam, na którąś z wyżej wymienionych rzeczy.

ziomiwan - Śro Lip 07, 2010 20:59

A może problem z kartą pamięci?? Być może jest stara Class 2 lub 4 i przez to są problemy z zapisem ponieważ dane muszą czekać w kolejce na zapisanie co powoduje ścinanie obrazu?
ardsdz - Czw Lip 08, 2010 12:57

Ale jeżeli są zapisywane na pamięci telefonu, to tak być nie powinno. Mnie raczej martwi to, że obraz po prostu się blokuje a dźwięk idzie dale. Wywnioskowałem, że być może zapis jest nieodpowiedni.
darkgee - Czw Lip 08, 2010 14:00

Jak dla mnie to jest po prostu wina softu. Musisz sobie wgrać nowszy soft przez Nokia Software Updater i problem powinien się rozwiązać.
ardsdz - Czw Lip 08, 2010 16:03

A jednak się znalazł ktoś, kto i na soft stawia, hehe.
darkgee - Czw Lip 08, 2010 20:39

Bo na wadę hardware'ową mi to nie wygląda. Więc musi być soft.
ziomiwan - Czw Lip 08, 2010 21:41

Soft albo karta jeśli to na kartę jest nagrywane.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group