To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - Vordon 5800

ajax - Pon Lip 05, 2010 14:03
Temat postu: Vordon 5800
Witam. Mam kilka problemów z moim telefonem(Vordon 5800) podróbka noki 5800.
1. Nie mogę niczego zapisac na pamięci telefonu nawet zdjęcia.
2. Gdy podłączę go do kompa(zawartosc mogę przeglądac jak na pendrivie) nie otwiera dysku wymiennego ale to chyba dlatego że nie mam karty pamięci.
3. Jest tam bardzo mało ustawień nawet w menu nie mam folderu galeria i muzyka, kolega mi powiedział że możliwe że utworzą się same jak włoże kartę pamięci.
4. I ostatnie, czy dałoby się przeinstalowac oprogramowanie na takie jak w nokiach? Głównie chodzi o to żeby wyłączyc zbędne rzeczy np.: nazwa sieci, animacja przy włączaniu i wyłączaniu telefonu oraz żebby poprostu było troszeczkę więcej opcji bo bardzo mało można ustawic.

I jeszcze zdarza mi się że gdy wchodzę w jakiś "folder" od razu pisze mi "media zmienione" i wyskakuje animacja z kasowaniem.

PS: Zapomniałbym, próbowałem wysłac coś z innego fona i się nie dało, ale z kompa przez USB też bo jak wyżej napisałem nie otwiera mi dysku wymiennego.

To chyba tyle byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam ;]. Specjalnie nie znam się na telefonach więc jakby ktoś mógł mi to jakoś prosto wyjaśnic to byłoby super.

ziomiwan - Pon Lip 05, 2010 14:08

Taki urok chińskiego badziewia. Niestety nic z tym nie zrobisz. Wszystko będzie tak jak jest. Dlatego zawsze powtarzamy, że lepiej wydać troszkę więcej i mieć normalny telefon.
ajax - Pon Lip 05, 2010 19:18

No to nic, ale i tak dzięki za czas pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group