To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Gdzie dostanę telefony?

daria1986 - Śro Cze 30, 2010 11:40
Temat postu: Gdzie dostanę telefony?
Witam. Chciałabym wziąć 2 telefony dla siebie i męża. Problem w tym ze jestem w tej chwili na urlopie wychowawczym, czy operatorzy zwracają na to uwagę, bo moja księgowa na każdym zaświadczeniu wpisuje mi to w nawiasie.

W jakich sieciach jakie dokumenty są potrzebne,aby podpisać umowę?

ziomiwan - Śro Cze 30, 2010 20:47

Teraz umowę podpiszesz bez większych trudności. Potrzebny jest dowód osobisty, drugi dokument ze zdjęciem oraz zaświadczenie o zatrudnieniu lub kartę kredytową.

To taki standard. A to czy jesteś na urlopie wychowawczym niema znaczenia. Weź zaświadczenie o zatrudnieniu.

harnas - Pią Sie 13, 2010 17:33

ziomiwan, a czy za okazaniem karty kredytowej można zawrzeć każdą umowę z operatorem? Słyszałem o tym, że dają np. za okazaniem regularnie płaconych rachunków za prąd, najmu itp, ale na samą kartę kredytową- nie. Z góry dzięki ;) Na sam dowód można podpisać tylko umowę z Heyah Mix.
ziomiwan - Pią Sie 13, 2010 22:18

harnas- heeeem???? A gdzie ja napisałem, że SAMA KARTA KREDYTOWA wystarczy???

Owszem ostatni rachunek TP bądź za prąd może być.

harnas - Pon Sie 16, 2010 13:58

Chodzi mi o to, czy karta kredytowa zamiast zaświadczenia o zatrudnieniu :wink: Wiadomo, że dokument tożsamości musi być zawsze.
Quest-GSM - Wto Sie 17, 2010 21:33

Sama karta kredytowa nie wystarczy,najlepiej wziac po prostu zaświadczenie o zatrudnieniu,jeżeli mówi tutaj o telefonie na abonament. Jeżeli mix to dwa dokumenty w zupełności wystarczą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group