To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Internet

frondi - Sob Cze 26, 2010 16:17
Temat postu: Internet
Mam problem z połączeniem się z internetem mam radiówkę w domu. Jak próbuje się połączyć to pisze żeby sprawdzić ustawienia serwera. nie wiem jakie maja być pomóżcie coś z góry dziękuje!!!.
ziomiwan - Sob Cze 26, 2010 16:39

Z tego co napisałeś nie jestem w stanie niczego wywnioskować.
Więcej informacji podaj.

frondi - Nie Cze 27, 2010 18:17

ziomiwan napisał/a:
Z tego co napisałeś nie jestem w stanie niczego wywnioskować.
Więcej informacji podaj.


próbowałem połączyć z internetem w sumie to się łączy ale wyskakuje jakiś błąd jak chce otworzyć strony internetowe bo łączy się przez wifi z radiówką którą mam w domu nie wiem może coś w ustawieniach telefonu zmienić pogody też nie da się zaktualizować.

ziomiwan - Nie Cze 27, 2010 23:00

Czyli chodzi Ci o to, że nie możesz połączyć się z internetem bezprzewodowym w telefonie. Bo przedtem napisałeś tak jakbyś w komputerze nie mógł się połączyć.

Musisz ustawić router WiFi, a jeśli korzystać chcesz w telefonie z WiFi które rozprowadza właśnie radiówka to niema takiej możliwości. Adres MAC telefonu musi być podany dla administratora sieci aby ten podał go do systemu który to zezwalałby na łączenie telefonu z tą siecią, jednak wiąże się to ze zwiększeniem ceny abonamentu.

Pisząc JAKIŚ BŁĄD nie pomagasz w rozwiązaniu problemu.

darkgee - Pon Cze 28, 2010 11:35

frondi, a możesz się łączyć z netem np. przez laptopa czy jakiś inny telefon?
frondi - Wto Cze 29, 2010 18:31

Dzięki wszystkim już poradziłem sobie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group