To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 5310 XpressMusic [obudowa]!!

Bartek_SCANIA - Śro Cze 23, 2010 20:14
Temat postu: Nokia 5310 XpressMusic [obudowa]!!
Witam.

Mam taki problem, ponieważ kupiłem nową obudowę do Nokii 5310 XM. Dołączam link, ponieważ kupiłem ją na allegro. :

http://allegro.pl/item106...akosc_oryg.html

No i dzisiaj, byłem w serwisie i chciałem wymienić wszystko co tam jest w niej, a Pan powiedział, że to jest zamiennik i, że zamienników nie wymieniają, ponieważ nie zawsze pasują i, że szybki nie wymienii mi na 100% , ponieważ ja mam osobno klawiature, a osobno wyświetlacz (nie LCD, tylko ta szybka), a ja jak patrzałem na stronach allegro za tymi obudowami to zawsze były osobno! I chciałbym sie spytać czy to prawda?? Aha i prosze zobaczyć jaki jest tytuł ten obudowy na aukcji!! " JAKOŚĆ ORG"

P.S- mam takie małe pytanko, bo wyświetlacz musze zmienić, bo mam pęknięty, ale to może kiedy indziej, ale chciałbym sobie sam wymienić tą obudowe i już wszystko wiem jak sie robi tylko ten przedni panel!! w starym panelu jak sie obróci ten panel to widać, że w prawym i lewym górnym rogu były śróbki i były wykręcane, natomiast w tej nowej mam te śrubki i nie wiem czym je wykręcić domowym sposobem. Proszę o radę.:)

Z góry dzięki :) :)

ardsdz - Czw Cze 24, 2010 11:06

Mają rację, ale powinni i tak je wymienić. Nonsens trochę, ale powinni Ci to zrobić. Zamiennik, o ile jest niemal identyczny zawsze będzie działać, tym bardziej, że to obudowa!

Nie zawsze są osobno, ale to niewielka różnica. O ile dobrze pamiętam, to oryginalne są "sklejone".

ziomiwan - Czw Cze 24, 2010 21:44

Pewnie nie chce im się wymieniać ;) .
ardsdz - Czw Cze 24, 2010 21:55

Też mówię, że powinni wymienić i nie szaleć! :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group