To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki tel. na koncert do filmików ?

eloelo320 - Nie Cze 20, 2010 23:35
Temat postu: Jaki tel. na koncert do filmików ?
Hej!
Bylem ostatnio na koncertach HeavyMetalowych i stwierdzilem ze przydalby mi sie jakis telefonik ktory cyknie dobre zdjecie (nawet w nocy) i zrobi dobry film w którym nie trzeszczy glos.. ani nie slychac tych 'szumow' jak nieraz wiatr zawieje..

Co byscie mi polecili ? od najtańszych do wypasów :)
Myslalem nad Nokia N95 :?:
Czekam na porady i pozdrawiam :!:


tak sie zastanawiam gdzie ta masa kozaczkow co sie chwali 'jaki to on ma zajebisty telefon' ?

śmiało macie tutaj pole do popisu!

nie wierze, ze wszyscy tutaj śmigacie zabytkami i rzęchami..

ziomiwan - Czw Lip 01, 2010 18:14

Proszę bardzo.

Samsung Wave
Samsung Galaxy S
Najlepsze do kręcenia filmików.

eloelo320 - Czw Lip 01, 2010 21:53

dziękuję ślicznie!, na pewno nieomieszkam o nich poczytac porównac oraz w miare możliwości przetestować

Pozdrawiam serdecznie.

:: AFTER ::

http://www.youtube.com/watch?v=jnQxCBF-Ywc samsung wave (troche trzeszczy)

galaxy S tez dupy nie rozrywa :(

chyba pozostanie mi kupienie jakiegos aparaciku malego co ma ino duzo pixeli
no ale poki co to nadal poczekam.. moze jednak bedzie ktos znal jakis model ktory nie trzeszczy przy duzym natezeniu dzwieku..

pozdrawiam!

ziomiwan - Czw Lip 01, 2010 22:55

Wątpię w to, że znajdziesz takowy telefon czy też aparat. Taki dźwięk niemal zawsze będzie trzeszczał. A jeśli postawisz na sam dźwięk to wtedy jakość obrazu będzie do d...

Najlepiej znaleźć coś dobrze nagrywającego obraz oraz dyktafon do dźwięku. To chyba jedyne dobre rozwiązanie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group