To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - samsung b2100

Elavagabundo - Pią Cze 18, 2010 10:44
Temat postu: samsung b2100
samsung b2100 - w kalendarzu zapisuję różne zdarzenia ... uzbierało mi sie ich z prawie miesiaca .. nie widzę ( bynajmniej jak narazie ) mozliwosci ustawienia w opcji kalendarza tak, żeby informacje zapisane kasowały się same np. po tygodniu .. dopiero mi sie ich uzbiera np z całego roku ;) .. ciekawe czy zabierze wtedy więcej pamięci .. lepiej jakby mogło się samoczynnie kasować ... ale czy jest taka opcja w tym telefonie ? hm ...
ardsdz - Pią Cze 18, 2010 13:46

Nie. Raczej musisz robić to ręcznie :wink:
ziomiwan - Pią Cze 18, 2010 21:08

Pamięci to to nie zajmie niemal wcale ;) .
I niestety nie usuwają się same, nie wiem czy w jakimkolwiek telefonie zdarzenia potrafią się same usuwać.

Elavagabundo - Sob Cze 19, 2010 00:00

ziomiwan napisał/a:
Pamięci to to nie zajmie niemal wcale ;) .
I niestety nie usuwają się same, nie wiem czy w jakimkolwiek telefonie zdarzenia potrafią się same usuwać.


w ostatniej nokii ( i w innych raczej też-jeżeli chodzi o nokię) można było ustawić że ma się usuwać np. miesiąc po terminie, tydzień lub dzień ... więc taka funkcja jest ... samsunga mam od miesiąca ... być moze nie mogę znaleźć takiej funkcji .. chyba że naprawdę nie ma ..

ardsdz - Sob Cze 19, 2010 12:00

Bo naprawdę jej nie ma :wink: Przynajmniej ja w żadnym Samsungu nie spotkałem czegoś takiego. Wiem jednak, że gdzieś są aplikacje(ale raczej pod OS), które z pewnością mają takie opcje.
Elavagabundo - Sob Cze 19, 2010 13:27

ardsdz napisał/a:
Bo naprawdę jej nie ma :wink: Przynajmniej ja w żadnym Samsungu nie spotkałem czegoś takiego. Wiem jednak, że gdzieś są aplikacje(ale raczej pod OS), które z pewnością mają takie opcje.


są usuwania ręczne , właśnie popatrzyłem, są wystarczające ... można usunąć dane zdarzenie, wszystko z przed do np. dzisiaj , dany miesiac, wszystko ... wystarczająca opcja, nawet jak na usuwanie ręczne .. więc mam jeszcze jedno pytanie - czy jest gdzieś opcja ,że kiedy ktoś do mnie zadzwoni a ja akurat jestem poza zasięgiem lub rozmawiam z kimś to, po skończeniu mojej rozmowy powinien przyjść sms ze ktoś do mnie próbował się dodzwonić ..
a tak nie mam ...

ziomiwan - Sob Cze 19, 2010 22:25

To są ustawienia sieci, a nie telefonu. Musisz mieć włączoną u operatora taką usługę.
ardsdz - Nie Cze 20, 2010 13:03

Zadzwoń do nich i Ci włączą. To są powiadomienia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group