To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Z wi-fi do 700-800zł

szczwany - Pią Cze 04, 2010 15:52
Temat postu: Z wi-fi do 700-800zł
Witam :)

przedział cenowy
do ok.700zł
multimedia
Wi-fi <-- musi mieć, android albo symbian lub WM no i duży ekran
typ
bryłka
preferowane marki
LG Nokia Blackberry (nigdy samsung wrr)
upatrzone modele
GT540, 8520, e75 (używany)

Więc tak. Lg gt540 zrobił na mnie świetne wrażenie pod względem ceny jaki i multimediów (wi-fi aplikacje na androida) oraz cały system i jego szybkość.
Mam ku990 jest dla mnie dobry ale niestety nie ma wi-fi co jest dla mnie bardzo ważne . Blackberry'm bawiłem się u kolegi przez może 2-3min. Też zrobił na mnie wrażenie, szczególnie ten ,,touch'' ale podobno ma b.duże promieniowanie :( . e75 nie mam kasy na nowego więc bd szukał w używkach. Moim zdaniem najlepszy jest gt540 ale gdybym miał kase bez wahania kupił bym GD880 mini :) Nie lubię samsungów z powodu trudnej obsługi i z ich ,,delikatnością'' . Miałem przez krótki czas samsunga omnie ale mnie wku.. napadowo wnerwiał... Proszę o pomoc przy wyborze telefonu, mile widziane opinie oraz propozycje innych telefonów

ardsdz - Sob Cze 05, 2010 11:09

LG, o którym napisałeś jest dobrym rozwiązaniem. To świetny wybór, jeśli chodzi o wi-fi i nie oczekujesz jakichś nie wiadomo niepojętych rzeczy.

PS. Samsungi są świetne :wink:

darkgee - Sob Cze 05, 2010 19:15

Ten LG wygląda na naprawdę dobrego.
Jeżeli chcesz dobry, nowy telefon z WiFi do 800zł to tylko Samsung B7300.

ziomiwan - Sob Cze 05, 2010 21:05

Wygląda na dobrego i jest dobry.
A Samsungi są naprawdę świetne! Obecnie chyba najlepsze na rynku, z WiFi do 800zł właśnie Omnia Lite, albo coś znacznie tańśzego jak Samsung Monte z wyświetlaczem pojemnościowym.

ardsdz - Nie Cze 06, 2010 15:46

Ja jestem z mojej Omnii lite zadowolony. Na wi-fi nie ma co narzekać. Szczególnie w pubach jest miło :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group