To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - gg w samsungu c3050

sl3dz1k - Pon Maj 31, 2010 22:56
Temat postu: gg w samsungu c3050
Witam :)

Mam parę pytań związanych z tym modelem telefonu i jego obsługą popularnego komunikatora gg. A więc tak:
- Czy jest wersja komunikatora na ten model telefonu?
- Jakie koszty oprócz tych :
Kod:
    *  1,22 PLN (1 PLN + VAT) GG w telefonie na 7 dni  - 17 gr dziennie
    * 4,88 PLN (4 PLN + VAT) GG w telefonie na 30 dni - 16 gr dziennie
    * 10,98 PLN (9 PLN + VAT) GG w telefonie na 90 dni - 12 gr dziennie
poniosę jeśli mam telefon w orange. (chodzi mi przede wszystkim o ilość zużytego transferu przy normalnym użytkowaniu komunikatora przez godzinę i ile kosztuje 100kb w orange)
- Może odradzacie gg a polecacie jakiś inny komunikator który, np. wyszedł by mnie taniej w utrzymaniu. Jak tak to prosiłbym o krótkie przybliżenie tych komunikatorów i kosztów utrzymania.

Pozdrawiam
sl3dz1k

ziomiwan - Pon Maj 31, 2010 23:34

To czy siedzisz na necie godzinę czy 12h niema najmniejszego znaczenia. Transfer i opłaty zależą od tego jak dużo stron przeglądasz.

A czy gg działa na nim niewiem.
Sprawdź.

sl3dz1k - Wto Cze 01, 2010 06:28

a wiesz ile się płaci za transfer w orange ?
darkgee - Wto Cze 01, 2010 13:58

Zleży w jakiej ofercie. Ale tak ogólnie, to cholernie drogo w porównaniu z innymi sieciami.
ziomiwan - Wto Cze 01, 2010 18:34

Ale w Orange też są jakieś pakiety MB prawda?
A GG możesz ściągnąć komputerem z neta i wrzucić na telefon poprzez kabel USB. Po czym sprawdzić czy możesz zainstalować i połączyć się.

Pamiętaj jednak o konfiguracji połączenia internet.

sl3dz1k - Wto Cze 01, 2010 22:27

no i wystąpił problem.. ( nie wiem czy ten telefon nie może być bezproblemowy.. ;/ )

Problem ten polega na tym, że aplikacja uruchamia się bez problemowo do pewnego momentu. Aplikacja ładuje sie pierwszy raz, potem drugi, później muszę wybrać operatora i ładuje się trzeci raz z tym że ten 3 zatrzymuje się na 5 % i po jakimś czasie wyskakuje komunikat " błąd systemy 0".
Co może być przyczyną?? Konfigurację pobrałem dziś rano, za instalkę zapłaciłem 1,22 za sms ( pobierałem ze stronki gg ) pakiet MB mam wykupiony.. już sam nie wiem co jest przyczyną... ;/

ziomiwan - Wto Cze 01, 2010 23:04

A ustawiłeś transmisję danych dla gier i aplikacji?

Menu- Aplikacje- Gry i aplikacje- Opcje- Zaawansowane- Profile transmisji danych - i wybierasz internet

sl3dz1k - Śro Cze 02, 2010 08:08

wchodzę kolejno:

Menu-Aplikacje-Gry i aplikacje-opcje-.. i dalej nie da rady bo mam do wyboru tylko "Otwórz" i "Dodaj katalog"

kurde zaczynam coraz bardziej tego telefonu nienawidzić.. :evil:

ziomiwan - Śro Cze 02, 2010 10:53

Nie wymagaj niewiadomo czego od telefonu za parę groszy. To jest przede wszystkim telefon dla starszych ludzi.

Później postaram się zobaczyć gdzie dokładnie to jest.

sl3dz1k - Śro Cze 02, 2010 12:44

dzieki za pomoc i czas poswiecony.. nie wiem czy to cos zmieni w twoim toku myslenia ale opera mini dziala mi bez zarzutu.
darkgee - Śro Cze 02, 2010 16:50

GG w javie ma niestety tak, że na jednym telefonie działa bez problemu, a na drugim za żadne skarby się nie uruchamia.
sl3dz1k - Czw Cze 03, 2010 01:50

problem rozwiazany. napisalem do tych od gg i podali mi linka i musialem pobrac starsza wersje. jeszcze raz wielkie dzieki za kazda pomoc z waszej strony


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group