To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Czy można podłączyć Nokię 5230 do TV?

rafael25 - Sob Maj 22, 2010 17:24
Temat postu: Czy można podłączyć Nokię 5230 do TV?
Witam.Potrzebuję informacji rzetelnej czy nokię 5230 można podłączyć do telewizora i oglądać filmy z karty SD? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
ziomiwan - Sob Maj 22, 2010 20:40

Z tego co widzę w jej specyfikacji to nie. A dlaczego? A to dlatego, że nie posiada ona tzw. TV out, czyli wyjścia wideo.
rafael25 - Sob Maj 22, 2010 23:16

OK. Dzięki za pomoc!
Wacek - Pią Cze 11, 2010 15:43

A przez kabel USB --> DVD- port USB _--> TV próbowałeś ??
Może masz port USB w TV-LCD !?

darkgee - Pią Cze 11, 2010 17:31

Wacek, w 5230 nie ma możliwości podłączania do TV! Żadnego!
ardsdz - Pią Cze 11, 2010 20:27

Musi mieć wbudowane wejście i odpowiedni kabel...
ziomiwan - Pią Cze 11, 2010 21:26

Dokładnie tak. Jeśli nie ma WYJŚCIA WIDEO to możesz podłączyć go i do snopowiązałki i do ciągnika i do czego tylko chcesz ale obraz i tak się nie pojawi...
Wacek - Śro Cze 16, 2010 09:49

Nokia 5230 Karta 8 GB
Podłączyłem Nokię kabelkiem USB do komputera i nagrałem film.
Potem podłączyłem tym samym kablem do odtwarzacza DVD ( w TV nie mam portu USB) w trybie "karta pamięci".
Spokojnie oglądałem film :mrgreen:

PS. Nie mam dostępu "do snopowiązałki i do ciągnika" więc w tym temacie do "ziomiwan" z całym szacunkiem :razz:

ziomiwan - Śro Cze 16, 2010 13:12

No i nie wiesz co piszesz chłopie ;) .
Łączenie jako "karta pamięci" jedynie udostępnia to co masz na karcie pamięci ;) , ale nie puszcza filmu z Twojego odtwarzacza z telefonu.
Rozumiesz czy wytłumaczyć dokładniej?

Taki sam efekt dałoby Ci podłączenie pen drive do DVD, co wcale nie jest tym o co się rozchodzi.

Wacek - Śro Cze 16, 2010 14:07

"rafael25" napisał :".....i oglądać filmy z karty SD?..." -------- Zgadza się że tel. działa jako Pen. A RealPlayer w tel jest delikatnie mówiąc "cienki".
Chyba, że ja źle zrozumiałem i rafael25 chce używać tel. jako odtwarzacza :shock: !? --to w takim razie przepraszam.

ziomiwan - Śro Cze 16, 2010 23:23

Nam tu cały czas chodzi o używanie telefonu jako zastępcy np. DVD. Bo podłączenie poprzez USB aby telefon odgrywał rolę penDrive jest oczywiste ;) .

W gruncie rzeczy "oglądać filmy z karty SD?" można zrozumieć na dwa wyżej wymienione sposoby, więc chyba wszyscy mamy rację.

ardsdz - Czw Cze 17, 2010 13:36

Ale HDMI nie ma, ani żadnego innego wyjścia TV, hehe...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group