To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 5230, duzy problem dla amatora

chriscie0 - Śro Maj 19, 2010 18:51
Temat postu: Nokia 5230, duzy problem dla amatora
Witam, mam Nokia 5230 i jestem laikiem absolutnym. Czy bylby ktos z forumowiczow tak mily i wyjasnil mi w krotkich zolnierskich (zrozumialych) slowach dwie sprawy. 1. Telefon nie chce sie laczyc przez bluetooth z laptopem, widza sie nawzajem, ale dalej nic. 2. Czy nawigacja w tel jest gratisowa? Przepraszam, sa to pewnie proste pytania, ale nie znalazlem na nie odpowiedzi. Dziekuje uprzejmie
ziomiwan - Śro Maj 19, 2010 20:26

Nawigacja jest gratisowa, bo za połączenie z satelitą nie płacisz, płatne za to są mapy i programy do nawigacji.
A co do pierwszego pytania to powinien połączyć się z laptopem bez problemu, musisz tylko dodać laptopa w telefonie do zaufanych czy jak to się zwie i również w laptopie tak samo.

darkgee - Śro Maj 19, 2010 20:41

Spróbuj dać Menu-> Ustawienia-> Łączność-> Bluetooth-> u góry przełącz na drugą ikonkę (tą z falami pomiędzy dwoma B)-> Opcje-> Nowe powiąz. urządz.->Tak. Teraz powiąż te urządzenia. Prawdopodobnie będziesz musiał wprowadzić jakieś hasło (sprawdziłbym, ale nie mam akurat po ręką żadnego urządzenia więcej z BT).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group