To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Czy nie moge nic zrobic?

pacos - Nie Maj 16, 2010 18:12
Temat postu: Czy nie moge nic zrobic?
Od razu zaznaczam ze to o co zapytam wynika z niewiedzy bo nigdy nie mialem telefonu na karte ;P otoz kupilem sobie karte simplus'a jakies 2 miesiace temu zeby kupowac sobie ten pakiet 600smsow za 6zl i pisac z dziewczyna. I wszystko dobrze potem skonczyly sie to doladowalem, doladowalem za 5zl i kupilem nowy pakiet 600smsow, po jakims tygodniu od tego czasu przychodzi mi sms ze zablokowane rozmowy i smsy, myslalem ze to dlatego ze juz wypisalem te smsy to doladowalem za kolejne 5 zl, i teraz pare dni temu znowu przychodzi mi ze mam zablokowane smsy wychodzace i rozmowy. I teraz mam 300smsow jescze, 8 zl na karcie i brak mozliwosci wysylania. Co moge teraz zrobic? jak nie doladuje to nie bede mogl korzystac? przeciez to jakas paranoja.

Co mam zrobic zeby moc znowu korzystac z telefonu?

ziomiwan - Nie Maj 16, 2010 21:18

Doładować za 30zł, aby przedłużyć ważność konta o miesiąc. 5zł przedłuża ważność konta o 3dni o ile się nie mylę.
harnas - Czw Maj 20, 2010 16:41

Dokładnie. Prepaidy działają na zasadzie: ładujesz konto i przedłużasz jego ważność. Bez ładowania odpowiednimi kwotami- tracisz ważność konta na rozmowy wychodzące.
Za doładowanie 50zł będziesz mieć 3 miesiące ważności karty na połączenia wychodzące.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group