To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Multimedialny telefon dotykowy

szumo22 - Pią Maj 14, 2010 21:15
Temat postu: Multimedialny telefon dotykowy
Witam,
Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą telefonu. Obecnie jestem posiadaczem SE W910i. Telefony z mojego poprzedniego telefony nie wybrałem. Teraz zastanawiam się nad kupnem HTC G1, SE P1i, Samsunga i5700 lub LG BL40 . I teraz niewiem który z tych tu wymienionych wybrać. Proszę o pomoc. Najbardziej podoba mi się LG. Ale czy to dobry telefon dla faceta?

ziomiwan - Pią Maj 14, 2010 21:37

Czy BL40 to dobry telefon dla faceta?? No jasne!
Gdybym mógł to już dawno byłbym jego posiadaczem, ale szkoda mi tyle kasy na telefon.
Jeśli możesz go mieć to nie masz się nad czym zastanawiać. Działa naprawdę dobrze i nie powinien sprawić Ci żadnego problemu, naprawdę wart zakupu.

ardsdz - Sob Maj 15, 2010 11:24

Ach... chyba pierwszy raz doradzę coś zamiast G1 HTC... No cóż, ten BL40 to bajka po prostu :wink: Ile on w ogóle stoi teraz?
darkgee - Sob Maj 15, 2010 11:36

Za nowy trzeba dać ok. 1100zł. Ale nie wiem, czy to taki dobry wybór. Jakbym miał wydać tyle na telefon, to wolałbym wziąć Samsunga Galaxy, Omnię II albo OmnięHD.
ziomiwan - Sob Maj 15, 2010 13:29

Omnie HD czy Omnie II czemu nie, choć szczerze mówiąc zastanowiłbym się nad taką zabawką jak BL40 bo naprawdę wart jest zainteresowania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group