To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - oprogramowanie do samsung monte

drilltour - Czw Maj 13, 2010 15:35
Temat postu: oprogramowanie do samsung monte
hej nie znalazlem na frm wiec zkladam topic:) a wiec jakas przydatna strona, badz nazwy programow i gdzie zassac..? oprogramowanie do gps azeby sprawnie dzialal, gry ,aplikacje itd.. [samsung monte orange]. jesli ktos cos wie moze dawac znac, bo w sieci ciezko znalesc cokolwiek co nie jest spamem... pzdr
ardsdz - Czw Maj 13, 2010 18:05

Gier jest bardzo dużo na Samsungi z akcelerometrem, więc szukaj na googlach, bo nie wiem o jakie Ci chodzi, poza tym ciężko jest uniknąć piractwa, a tego na forum propagował nie będę.

GPS? Garmin raczej odpada :wink: Polecam TrekBuddy , albo NaviOX, ale coś go dawno nie widziałem. TrekBuddy można wgrać mapę Polski, poza tym nie musi się łączyć z internetem. Monte nie ma firmowanego systemu więc obsługuje tylko javę, co niestety go ogranicza względem aplikacji.

Z wyżej wymienionego powodu również gry są przez javę ograniczone. Jednak z tego co widzę na googlach, to nie jest tragicznie.

Czegoś poszukam i Ci ew. na PW podeślę...

ziomiwan - Czw Maj 13, 2010 21:13

Jeśli się nie mylę, to wszystkie gry z samsunga avili powinny Ci śmiagać.
ardsdz - Pią Maj 14, 2010 13:22

Dokładnie, ale stron podawać raczej nie mogę :wink: Wiadomo dlaczego...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group