To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - wifi do 400zł

jachoooohihihi - Wto Maj 11, 2010 16:10
Temat postu: wifi do 400zł
Chce se kupić uzywany dotykowy telefon z wifi. Na strate mam 400zł, co kupić?
Najlepiej jakby miał jeszcze qwerty ale nie musi być

ardsdz - Wto Maj 11, 2010 16:18

eee... Nic na allegro dotykowego za tę cenę nie widzę :neutral: Może LG GT505 by się znalazł? Nie wiem, ale chyba z LG właśnie należy szukać.

Poza tym może Ci się coś niedotykowego spodoba?

jachoooohihihi - Wto Maj 11, 2010 16:20

a co mi proponujesz :D ??

i czym sie rozni gt505 od gt500 bo 500 jest tanszy

ardsdz - Śro Maj 12, 2010 15:33

Jest dobry SE W715, mój kumpel go ma i muszę powiedzieć, że jak na SE, to ten telefonik jest bardzo dobry. Żadnego Symbiana, czy WM, a i tak daje radę.

Ma nieco gorszy aparat i procesor, ale też jest dobrym i ciekawym, a co najważniejsze tanim telefonem. Zapomniałem o nim, przeglądając allegro i zauważając GT505 :wink: GT500 jest po prostu jego tańszą wersją. Obydwa telefony mają podobne wady i zalety. Jakość wyświetlacza GT505 jest trochę lepsza, ale różnica to, to jakaś szczególna nie jest. Niektórzy ją jednak odczuwają. Bateria GT505 jest też nieco bardziej wytrzymała. Jeśli cena faktycznie sprawia kłopot, to zdecydowanie się na GT500 nie jest wcale złe :wink:

jachoooohihihi - Śro Maj 12, 2010 16:46

a n95?dobra jest? bo brzydka w c*** ale to nie o to chodzi :) . bo na allegro spooooookojnie się za 400zł kupi
ziomiwan - Śro Maj 12, 2010 18:03

SE W715 rzeczywiście jest całkiem dobry.
Ale stawiałbym na LG GT500 lub GT505 różnica między nimi jest chyba tylko w wyglądzie, no i te maleńkie różnice niemal nie odczuwalne o których napisał kolega wyżej.
N95 to największe badziewie jakie mógłbyś kupić.

ardsdz - Czw Maj 13, 2010 17:53

Hehe.. no właśnie. Ta Nokia śni mi się po nocach... niestety staram się przed nią uciec :wink:

Ja tam bym wolał tego GT505, coś mnie tak na niego wzięło, ale z drugiej strony W715 jest też bardzo ciekawy, no i nie ma z nim problemów w ucelowanie ikonki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group